Sayfa 203/359 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    kimseyi yönlendirmiyorum.belki sizin kadar da borsadan anlamıyorum. ama kağıdın bilançolarının iyi olduğunu, yaklaşık son iki haftadır agresif hareketler yaptığını gözlemledim. bir kağıt kısa sürede 3,73-2,75 arası oynaklık yapıyorsa, artışlar hacimle uyumlu, ama azalışlar hacimle uyumsuzsa, azalışları bazı indikatörler tam desteklemiyorsa ve bende zarardaysam beklemekten başka çarem yok. bu foruma kimseyi kandırmak ve hisse aldırmak için yazmadım. siz herkese böyle ithamlarda bulunuyorsunuz.kağıdı kötülüyorsunuz. siz masummusunuz? ytd.
    Gozlemlerinizde kac kere 4 dogru her hareketinde tamam simdi cikis basladi dediniz

Sent from my LG-H542 using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Gozlemlerinizde kac kere 4 dogru her hareketinde tamam simdi cikis basladi dediniz

hiçbirinde çünkü yukarıdan aldım ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    hiçbirinde çünkü yukarıdan aldım ytd.
    Hocam gercekten ky isen saygim var ancak burda hicbir sekilde teknik is le meeeez, biri 12 digeri 3, biri tavan gidiyo diger %15 yaptiktan sonra aldigini 2 gunde geri veriyo, biri %3 geri gelirken digeri %15 geri geliyo, sence bu teknik mi soygun mu?, Allah yardimcin olsun

4.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Hocam gercekten ky isen saygim var ancak burda hicbir sekilde teknik is le meeeez, biri 12 digeri 3, biri tavan gidiyo diger %15 yaptiktan sonra aldigini 2 gunde geri veriyo, biri %3 geri gelirken digeri %15 geri geliyo, sence bu teknik mi soygun mu?, Allah yardimcin olsun

evet ky.cıyım. maalesef gerçek borsa kuralları işlemiyor burada. nacizane tavsiyem bir kağıt alacaksan uzun dönemine bak. şirket gidişatı bilanço vs. kötü değilse ve fiyat diplere yakınsa al. bende buna yukarda yakalandım. birde hırs yapmamak lazım. çıkacağın yeride bilmek lazım. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    evet ky.cıyım. maalesef gerçek borsa kuralları işlemiyor burada. nacizane tavsiyem bir kağıt alacaksan uzun dönemine bak. şirket gidişatı bilanço vs. kötü değilse ve fiyat diplere yakınsa al. bende buna yukarda yakalandım. birde hırs yapmamak lazım. çıkacağın yeride bilmek lazım. ytd.
    bende forumlarda tecrübeli olduğunu düşündüğüm kişileri izliyorum. 1-2 syfa öncesinde "alım için uygun fiyatlar" diye yazmıştı. haklıda çıktı.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    bende forumlarda tecrübeli olduğunu düşündüğüm kişileri izliyorum. 1-2 syfa öncesinde "alım için uygun fiyatlar" diye yazmıştı. haklıda çıktı.ytd.
    2.65lerdeyken nerdeydin hocam orasi daha uygundu, 4.37den 5 gunde oralara geldi.

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    2.65lerdeyken nerdeydin hocam orasi daha uygundu, 4.37den 5 gunde oralara geldi.

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3,43 le tavan sonrası hareketine devam edeceğini düşündüm. olmadı. nasip artık. ytd. hayırlı akşamlar.

Hisseyi almayıp kötüleyen ve sattırmaya çalışanlar çıkmış güzel. Akıllı olan işareti almıştır. Saygılarımla.

Sayfa 203/359 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •