Sayfa 131/1000 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    tutun dolarlarınızı tutun bakalım noolacak dediydi ya birileri, bi şeyler oluyo gibi gibi...

bende bekliyorum hayırlısı bak gece 5 tüm forumu okuyorum ah dolar ah yaya kaldık bizde

2. Pentagon ve Beyaz Saraydan gelen Suriye kararı korkunç.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Benim beklentim ise önce millete '' bu dolardan bir cacık olmaz '' dedirtmeleri lazım. Buradaki insanlar için değil sokaktaki insanlara dedirtmeleri lazım. Ne yaparlar bilmiyorum ama ikinci Katar 'ımız Maduro olabilir mi acaba ?
    Maduronun çok yaşayacağını sanmam. Akıllı adam olsa secime gider mağduru oynar kaybetsede bir sonra ki secime rahatlıkla iktidar olur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Savcılıkların üniversitelerle ilgili ellerindeki FETÖ dosyalarını YÖK ve Milli Eğitim Bakanlığı na göndermesi, buna mukabil kendi içerisinde bir tek FETÖ ihracı bile yapmayan YÖK ün tek bir dosyayı bile tekrar savcılıklara göndermemesi, üniversitelerde FETÖ mücadelesini ve temizliğini sekteye uğratıyor.

YÖK e ve Milli Eğitim Bakanlığı na gönderilen dosyalara şimdiye kadar el bile sürüldüğü şüpheli!.

https://www.dipdalga.com/savciliklar...ca-yok-atiyor/

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    FETÖ nün yurtiçi ve yurtdışındaki sahte akademik dergilerinde derme çatma yazılar yayımlamak suretiyle, kısa yoldan doçent ve profesör olanlar hakkında YÖK inceleme başlatılacağını söylediyse de, aradan geçen bunca zamana rağmen bu konuda herhangi bir haber alınamadı. Üstelik FETO ile iltisaklı olduğu düşünülen öğretim üyeleri, YÖKSİS teki kayıtlardan bu sahte dergilerde yayınlanmış yazı kayıtlarını apar topar silerek, kendi kendilerini aklayıverdiler.

Şu manzaraya dikkatli bakılır ve incelenir ise: Trabzon da yayımlanan (Energy Education Science and Technology Part A ve Energy Education Science and Technology Part B) isimli iki dergi, akademik atıf çetesince bir yılda 129 atıf alarak dünyanın en güçlü iki bilim dergisi Nature (122) ve Science den (90) daha fazla atıf almış.

https://m.yeniakit.com.tr/yazarlar/n...dur-21829.html

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ha gayret

Az kalmış, aşağı kessin de kredileri alıp mevduata bassın herkes.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Az kalmış, aşağı kessin de kredileri alıp mevduata bassın herkes.
    yok yahu yapmazlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Asrın liderimiz iş başında...

https://www.facebook.com/NewsEngland...5476719148150/

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu kadar kalabalik ve izdiham olduguna gore sanirim "okunmus cay"

Yoksa bu varlikli halk 200 gr cay icin niye birbirini ezsin

Bu cayi icince Cennetin kapilari ardina kadar aciliyormus oyle diyorlar.

Sayfa 131/1000 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •