Sayfa 182/1000 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by efet Yazıyı Oku
    Rusyadan alinan S400u degil Israil’e, Suriye’ye karsi bile kullanamayiz. Patriot alirsak en azindan Iran, Suriye gibi Abd’nin dusman belledigi ulkelere karsi kullanabiliriz.
    adamlarında isteği bu müslüman ülkeleri birbirine kırdırmak. abd yorulmadan uzaktan izlemek istiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by sartut Yazıyı Oku
    Teleskopla hücreleri tersten mi gördü?
    uzayda yaşam bulmuş
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    adamlar çalıyor ama çalışıyor..

https://eksisozluk.com/entry/87257934
    ikramiye isabet eden biletleri göreceğimiz link kaldırılmışmı? bulamadım. Herhalde kaldırdılar.

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Valla krizi en şiddetlisinden görseydim tüm döviz ve altınlarımı bozardım, çünkü orası dip demek olurdu. Yani herşeyin fiyatlandığı anlamını taşırdı benim için
    Ben kriz falan görmüyorum o yüzden dolarlarımı en dibi görene kadar tutacağım.

Ne krizi yahu? ağustosta dolar 7,28 deyken bile tatilde herkesi eller havaya yaparken gördüm. Birikimi olan bendim ama her gece dışarı eğlencelere akan benden daha fakir arkadaşlarımdı.

Hala Aynı havayı görüyorum.

Siz forum-twitter gibi sosyal medyalara bakmayın reelde herkes deli gibi para harcıyor. Özellikle cevahir örneğini verdim çünkü İstanbul'da orta ve alt gelirlinin daha sık gittiği AVM olduğu için. Yedikleri yemeği evde 2-3 kat daha ucuza mal edebilecekken...

Hala iddia ediyorum krizin K sini bile görmedik.
    Tüketim durma noktasına gelirse o doları bozmakda bir şey ifade etmeyecektir

Kaynak AA imis, daha fena.. editor de mi yok bunlarda...

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Emine erdoğanın bir okul ziyaretiyle ilgili olarak Milliyet gazetesinin haberi;

Atölyede dikiş makinesinin başındaki bir öğrenci ise ne diktiğini soran Emine Erdoğan'a, "Doğa dostu çanta dikiyorum." cevabını verdi. Bunun üzerine Emine Erdoğan, öğrenciyi alkışladı.

Drama, müzik ve spor konulu atölyelerde de tüm öğrencilerle tek tek ilgilenen Emine Erdoğan, FeTeMM (Fen, Teknoloji, Matematik, Mühendislik) konulu atölyede teleskopla hücreleri inceledi.

Emine Erdoğan'a atölye ziyaretlerinde Bakan Ziya Selçuk ve eşi Rana Selçuk ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı da eşlik etti.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    S400 leri biyerlere hibe ederek. amerikadan 5 - 10 patriot alarak durumu idare edemezmiyiz
    İkinci dalgada da bu kullanılır, yeni bir kahramanlık hikayesi yazılır, ilkinde rahip ortaya atıldı dış güç dendi, bunda da aynısı olacak bence s400'u alma olasılığı %1 bile değil sadece gerilimi tirmandirmak ve ezberlenen senaryoyu sahnelemek için yapılan basit bir kurgudan ibaret, biz Amerika'ya göbekten bağlıymış, öyle kafamızda göre silah alıp satamayiz.

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    '' Millet seçimden sonra olacakları çaktı, dövize geçiyor ''

https://twitter.com/AtillaYesilada1/...40429133471744
     Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    Yorumlara şöyle bir şey yazılmış olasılığı var mı ?

O da bisey mi sayın föş
    Bankalara bir talimat yazısı yazar
    Bir dolar 3 tl sabit kur kambiyo rejimi uygulanacaktır,bütün yp mevduatı mb hesabına aktarılmıştır der
    Bankadan yp almak istiyen VARLIK KUYRUGUNA girip tl olarak parasını alır
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sabit kur rejimine geçmek ayrı, DTH lara çökmek ayrı şeyler. Ha ikisini de yaparsınız. Ama ikincisinin sonu felaket olur.
    Sabit kura geçiş olursa sonrasında yorumdaki gibi karşı kuruluş dövizi direk döviz olarak elden vermeyip otomatik tl ye çevirip veririm işine gelirse derse ikinci dediğinizle aynı hesaba gelmezmi hadi inat ettim dövizi bu şartlarla bozmadım sittin sene o döviz orda durursa bana ne faydası olur ??! yada sabit kur aktif ve ben o dövizi çekebildim, sabit kurda yurtiçi hiç biryerde gerçek değerinden o dövizi bozamassam yine ikinci dediğinize gelmezmi ?

8.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Emine erdoğanın bir okul ziyaretiyle ilgili olarak Milliyet gazetesinin haberi;

Atölyede dikiş makinesinin başındaki bir öğrenci ise ne diktiğini soran Emine Erdoğan'a, "Doğa dostu çanta dikiyorum." cevabını verdi. Bunun üzerine Emine Erdoğan, öğrenciyi alkışladı.

Drama, müzik ve spor konulu atölyelerde de tüm öğrencilerle tek tek ilgilenen Emine Erdoğan, FeTeMM (Fen, Teknoloji, Matematik, Mühendislik) konulu atölyede teleskopla hücreleri inceledi.

Emine Erdoğan'a atölye ziyaretlerinde Bakan Ziya Selçuk ve eşi Rana Selçuk ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı da eşlik etti.
    Doğrudur.
    Bilime "çok uzak" olduğumuz için teleskopla bakıyoruz.

Gazetecilerin koltuğuna gassallar oturunca her şey mümkün.

Sayfa 182/1000 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •