Sayfa 21/1000 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    twitterdan

+Ne zaman buluşuyoruz?
    -Patates kuyruğundan sonra.

+Nerede buluşuyoruz?
    -Patlıcan kuyruğunda

+Nereye gidiyorsun?
    -Domates kuyruğuna

+Nereden geliyorsun?
    -Dolma biber kuyruğundan.

+Fatma nerede?
    -Sabah salatalık kuyruğundaydı.
    Bey sen patates kuyruğuna gir burda varmış...Ama soğan yokmuş...Ben öteki semte soğan kuyruğuna gidiyorum...Orda varmış...

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Gözüyle gülmek isteyenler cnn deki yandaşlara baksın

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Fenere başarılar...

Ayhan Beye de...
    Sagol ama ben 2 senedir futbolu biraktim. Helede su bankalarin yeniden yapilandirilmasi yapilirsa fenerbahceyide birakirim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. kamuoyuna açıklama; Avatarım ile ilgili yanlış bakış veya görüş ile ilgili bazı benzetmeler oluşmuş.Değerli üyeler avatarım teknede denize karşı barmak arası terlik ve ayyağımdır.lütfen yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Israf falan bir yana ...Türk Yıldızlarını kullanan akrobasi pilotlarımız bu şoförleri görseler kıskanırlar...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sagol ama ben 2 senedir futbolu biraktim. Helede su bankalarin yeniden yapilandirilmasi yapilirsa fenerbahceyide birakirim

Çok haklı bir yazı ??

Görmüyor musun?

Sen yoksan bir eksiğiz diyorlar, gidiyorsun en uzak yerden bile izlemek için 40 TL istiyorlar, hepsini tek tek tanıyorsun biliyorsun hiç biri seni tanımıyor, soğukta donma pahasına maçlarını izliyorsun, hepsi lüx arabasına binip evine gidiyor sen otobüsle dönüyorsun, trilyonlar kazanıyorlar sana bir çay bile ısmarlamıyorlar,
    evin her tarafını renkleriyle resimleriyle donatıyorsun oysa beraber çekilmiş hiç bir resminiz yok, tutku aşk sevgi ile bağlanıyorsun hiç satmıyorsun ama onlar üç kuruş fazla para veren takıma gitmekte tereddüt bile etmiyorlar, yetmiyor dönüp sana bide gol atıyor atarken sevinmeye devam ediyor profesyonellik deyip işin içinden çıkıyorlar.
    Sen GOOL diye bağırdığında golden başka bir şey olmadığını onların hesaplarına primler yattığını görmüyor musun?

Yani: Büyütmeyin, kırmayın sevdiklerinizi, başkaları bu kadar rahatken, rahatınızı bozduğunuza değmez..
    -Alıntı-
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sadece son bir saatte 3 yazın var ilgili başlıkta...

Toplamda da 864 yazı.

Bir diğer fener başlığında da 83 yazı...

Pek bırakmış gibi görünmüyorsun.

Sayfa 21/1000 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •