Sayfa 25/1000 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Zararına satış yapıyorlar...Marketler de zorunlu olarak uydukları için 1-2 ay zararına satış yapacaklar bu kalemlerde stoklarından...Ama onlar başka maddelere koyarlar bu kaybettikleri farkı...(çukulata, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, temizlik ürünleri filana...yada 1-2 ay zarar etmeyi sineye çekerler...sona erdiğinde uygulama kat kat çıkarırlar yeniden)

3. Türkiye'de köylüleşme oranı %7 lerden %15 lere gelmek zorunda,yoksa herşey aynı tas aynı hamam...terleyen vatandaş olur...

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Devlet çay satmaz, çay fabrikası satar!
    Devlet şeker atmaz, şeker fabrikası satar!
    Devlet kağıt satmaz, kağıt fabrikası satar!
    Devlet akaryakıt satmaz, Tüpraş'ı satar!
    Devlet kumaş satmaz, Sümerbank'ı satar!
    Tüm fabrikaları satanlar; sonunda domates, hıyar, patates satar....
    Sümerbank demek TR nin Stratejik önemli bir firmasıdır.. bakın şimdi tekstilciler gidip yurtdışından YÜN getiriyor..
    Köylü yün üretmiyor artık üretemiyor çünkü bilmiyor.
    neyse konuyu dağıtmayalım.
    ŞEker olayında Antepli firmanın nasıl 2003 ten sonra hayali şeker ile zengin olduğunu hiç araştırdınız mı?
    devlet kilosuna şekerin destek verince adamlar üretmiş satmış gibi yaparak zengin oldu.
    ASLA şeker yemeyin ...Beyninizi uyuşturur öldürmez ama süründürür..

tüpraş ı geçiyorum.neden derseniz bizim insanımız kadar lüksüne düşkün insan yoktur Allahın Ateist Japonunun arabası evinde 3 tanedir..ama hiç birini kullanmaz araçlar öylece Yatar.heryere bisikletle giderler veya Yürürler kilometrelerce..
    bizde tuvalete araçla gidecekler..
    sonra Benzin neden 10 lira olacak?
    olacak merak etmeyin ama 2019 sonunda..
    Almayın yakıt 6 ay bakın ülkede ne oluyor..
    HARCAMA yapmayın Protesto Hareketi başlatın bu ülkede 2020 nin Haziranın sonuna KADAR en ufak Harcama yapmayın..

PAranızla illa birşey alacaksanız ALTIN alın.

5. tanzim satış mı dedi birisi ?

ho ho ho 1999lara KADAR
    TiGEM'ler vardı hatırlar mısınız? herşey organik...süt günlük..

kim kaldırdı?

6. Ben harcamaları zorunlu olanlar dışında yapmıyorum...Arabam bile 2003 model...Değiştirecektim değiştirmiyorum...MTV 90 TL verdim Ocak ayında...Yoksa 1500-2000 TL filan verecektim...Verdiğim vergilere yazık diyorum...

7. anlaşılan sizin tuzunuz kuru
    halk için iyi oldu tanzim satış

8.  Alıntı Originally Posted by tekli Yazıyı Oku
    anlaşılan sizin tuzunuz kuru
    halk için iyi oldu tanzim satış
    Tasarruf edene saygı duyarım, tasarruf edenin her zaman tuzu kurudur... tasarruf etmeyen bu halk her şeyi hak ediyor...! İçki haramdır deyip içki içmeyip ancak öbür taraftan kırtlağına kadar israf eden aslında aynı israfta haramdır...! Not; bu arada eski avatarımı değiştirdim ilgili forum üyelerine saygıyla duyurulur

Sayfa 25/1000 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •