Sayfa 291/1000 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gecen yıl annemi n eve 1 tane yuvarlak florasan almistim. Bir yil gecmedi bizuldi. Bir oncekini 5-6 yıl kullanmıştı Satıcıya gittim. Neden boyle oldu dedim. Philipss ve osramin Turkiyede fabrikasi varmis. 4-5 yıl once piyasaya cin firmaları girmiş Yari fiyatina satmaya baslamislar. Bir sure sonra osramda phipste basa cikamamis uretime son vvermişler. Bunun uzeri e Çin firmalari fiyati 2 katina çıkarmışlar boylece piyasada hem pahalı hem de kalitesi ve omrü 4 te 1 ine urun almaya başlamışız
    Normal tasarruflu ampullerde de durum aynı. Önceden ŞOK ta philips satılırdı bayağıdır bulamıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gecen yıl annemi n eve 1 tane yuvarlak florasan almistim. Bir yil gecmedi bizuldi.
    Florasanların kalitelisi bile sık açma kapamaya dayanmıyor..
    Ben hepsini Bim Led ampullerle değiştirdim ikiyıldır bozulan olmadı..
    Lumen/Watt da daha yüksek..

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bir de yüzde 50 nin altında kalırlarsa seyreyle şenliği , dolardan başka rasyonel hiçbir şey kalmaz ülkede.
    yuzde 50 mi.?
    7 haziran secimlerinden daha asagida olacaktir bu secimin sonucu , esas istanbul kaybedilirse ne olur onu dusunmek lazim.?
    ankara ve antalya illerinde bence baskanlar degisecek, bursa icinde ayni seyler soyleniyor , bakicaz..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yuzde 50 mi.?
    7 haziran secimlerinden daha asagida olacaktir bu secimin sonucu , esas istanbul kaybedilirse ne olur onu dusunmek lazim.?
    ankara ve antalya illerinde bence baskanlar degisecek, bursa icinde ayni seyler soyleniyor , bakicaz..
    Bursa Ankara yı AKP kaybetmez çok fark var.. İzmiri alamaz... İstanbul ve Antalya çekişmeli geçer... İstanbul yüzde 52 ile alır, antalyada CHP diyorum..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bursa Ankara yı AKP kaybetmez çok fark var.. İzmiri alamaz... İstanbul ve Antalya çekişmeli geçer... İstanbul yüzde 52 ile alır, antalyada CHP diyorum..
    ankara mansur yavas en az 5 puan farkla alir, bursa adayi sevilmiyormus ; net degilim duyum sadece..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yuzde 50 mi.?
    Ne güzel konuşuyorsun, şiir gibi ...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Ankara yi yanlış yazdın galiba dostum.

8. marketten aldığım ETİ YULAF yarım kiloluk paket 5.50 liradan 8.75 olmuş.

evet şaka değil sade YULAF...

yulafın kilosu 17.50 lira arkadaş neyin seçimi kim kazansa ne farkeder bu neyin zammı !!

Sayfa 291/1000 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •