Sayfa 439/1000 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Orbor Yazıyı Oku
    amk iyice muz cumhuriyeti yaptılar ülkeyi.
    onlar bile daha mutlu huzurludur.
    Elbette daha mutlular. Karnı acıkan ağaca çıkıp bir muz koparıp yiyor, evleri bungalow tipi,eğrelti otlarından yapılma,öyle 20 sene kredi ödeyip almıyorlar

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Herkes birşeye bağlıyor bende dünkü döviz mevduat stopaj artmasına bağlıyorum bugün olanları.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yok bi alakasi bence, baska bir sey var ; bi haber gelecek sanki..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Yaw ne fabrikası batırması, hayal aleminde elin fabrikasında kripto a.k.partisi kadrolusu nihayet atmı$lar kapı dı$ına mee'liyo i$te..

En son tepesindekine de söver bunnar..
    olsun , batanlarin batma nedeni kendileri..ne halt olursa olsun insan uzuluyor, gerci bunlara acimamak lazim ama insan merhameti kadar insan..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    olsun , batanlarin batma nedeni kendileri..ne halt olursa olsun insan uzuluyor, gerci bunlara acimamak lazim ama insan merhameti kadar insan..
    Abiler ne batmasi adamlar 1 aydir borsada en kucugu yuzde 30 yaptı hadi bugun yuzde 5 i gitti diyelim, nakite gecip alttan alacaklar, avmler bmwlwr neden azalmiyor saniyirsunuz akp ekonomisi bu uretime dayali degil dosemeye dayali.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun, kendisine Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili "Bu dizi gerçek İslamiyet'i öğretiyor ve belki bir gün bu dizi sayesinde Müslüman olacağım" dediğini aktardı.

Dolar bu yuzden yükseldi bence
    Yalnız,adamı sünnet etmeyi becerirsek Trump'ın havası bayağı söner.Ben de dışişleri bakanı olsam böyle bir riski alırdım

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    Mazbataları usulca bıraksınlar.., ondan sonra merhamet ve insanlık..

Yoksa yok.

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    neymis bu yapisal reformlar..
    Biri yapıp,biri yapılınca reform oluyo işte daha nesini merak ettiniz ki?

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Yalnız,adamı sünnet etmeyi becerirsek Trump'ın havası bayağı söner.Ben de dışişleri bakanı olsam böyle bir riski alırdım
    Kızları kalsa verirlerdi bunnar yok mu bunnar.. Bknz. the damadettin.

Sayfa 439/1000 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •