Sayfa 639/1000 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    İş madem sadece swap faizi kaynaklı CDS neden artıyor? Asıl soru bu olmalı. Bilmediğimiz bir şeyler oluyor olabilir.

TBB:TÜRKİYE'DEKİ BANKALARIN YURTDIŞINDAKİ BANKALARA LİKİDİTE VERMEDİĞİ İDDİASI DOĞRU DEĞİL.
    CDS matematiksel formülünde tahvil değişimleri vs var...

*tbb/aydın: Bu nedenlerle yurt dışı piyasalarda tl'nin faizinin çok yükseldiği yönündeki yorumlar doğru değildir-ntv
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    patron türkçesi nedir ? adam ne dedi de millet boşalttı salonu?

müsait değilim konum itibariyle
    "siz konuşurken hisse senediniz %38 değer kaybetti. buna rağmen daha fazla hisse alır mıydınız?"
    yatırım tavsiyesi değildir.

*TBB/AYDIN: TL SWAP FAİZLERİNİN YÜKSELMESİNİN ANA NEDENİ YABANCILARIN DÖVİZ ALMAK İÇİN TL BULAMAMASIDIR-NTV

hahahhahaa e hani bankalar vermemezlik etmiyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. BIST 100

Buraları kırdırır mı bilemiyorum. Altları hiç hoş olmaz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Yabancı fena sıkıştı...Aklı olan borsadaki tanzim fiyatlarını kacırmaz....Bir daha göremezsiniz o fiyatları kacırmayın...
    Hele dur bakalım dostum, üç beş ay önce gördük daha iyisini . Seçim kaosu bu kadar sürdü; daha bunu S- 400 ü var , Suriye si var . Bir de yüzde 50 altı gelirse anlamlı bir şekilde; seyreyle cümbüşü.

Daha Konya ovasında yız, az daha gidelim de Karadeniz yolları başlasın bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    Hangi çeviri hangi yayıncı, ben bulamadım. İnsanları yanıltmayın hep manipülasyon hep spekülasyon.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orjinali şöyle:

These violent delights have violent ends and in their triumph die, like fire and powder, which as they kiss , consume.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hele dur bakalım dostum, üç beş ay önce gördük daha iyisini . Seçim kaosu bu kadar sürdü; daha bunu S- 400 ü var , Suriye si var . Bir de yüzde 50 altı gelirse anlamlı bir şekilde; seyreyle cümbüşü.

Daha Konya ovasında yız, az daha gidelim de Karadeniz yolları başlasın bakalım.
    Evet secim sonrası beklemek daha mantıklı...

Sayfa 639/1000 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •