Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. https://www.mynet.com/bakan-akar-haz...k-110104978334

herşey tamammış sadece reisin emri bekleniyor

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    https://www.mynet.com/bakan-akar-haz...k-110104978334

herşey tamammış sadece reisin emri bekleniyor
    Fırat ın doğusuna en kısa sürede girilmeli ABD hala oraya yüzlerce tır mühimmat taşıyor. Eğer o blgedeki asker sayılarını artırırlarsa ileride problemler yaşanır. En azından ilk etapta menbiç temizlenmeli. Ecevit gibi kararlı olmaz isek geç kalınca sonuçları ülkemiz için ağır olur.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bunun bir sonrası, satılacak malın olmaması nedeniyle kuyrukların da kalkmasıdır.

1975 yılı idi sanırım.

Devlet memuruyum.

Oturduğum apartmanın alt katında tüpçü var. Ama bir zamandır tüp yok.

Akşam mesai bitmiş. Eve geldim. Tüpçünün önünden geçerken baktım bir tane tüp vitrinde.

Almak istedim vermedi.

Akıllıyım ya, TTK 'nun ilgili maddelerinden bahsederek teşhir edilen malın satılması gerektiğini açıkladım.

Bana galiz küfretti.

O beni üzdü.

Ben de, yasal çizgiler içinde hiç unutmayacağı ders verdim.

O günden sonra dükkanın önünden geçerken bir ihtiyacım olup olmadığını sorar oldu.

Yokluk tatsızdır.

Bozar ahlakı, düzeni...
    Yaşa Bora abi

4.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Fırat ın doğusuna en kısa sürede girilmeli ABD hala oraya yüzlerce tır mühimmat taşıyor. Eğer o blgedeki asker sayılarını artırırlarsa ileride problemler yaşanır. En azından ilk etapta menbiç temizlenmeli. Ecevit gibi kararlı olmaz isek geç kalınca sonuçları ülkemiz için ağır olur.
    ABD o işi çoktan bitirdi. Suriye 2010larda karıştırılırken zaten amaç buydu yani Pkk devleti yani büyük israil yani büyük ortadoğu projesi. Birileri eseriyle gurur duyuyordur. MSB'nın açıklamalarını geçin hikaye. 4-5 senedir suriye sınırına kuvvet kaydırıyoruz bir türlü bitmedi.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    AKP en az %50 almazsa bende bir sey bilmiyorum.

Oylari kimin verdigi degil kimin saydigi onemlidir

🤡
    simdiden soyleyeyim , bi sey bilmiyorsun..
    son secimde yuzde 42 oy almis bir parti bunca olumsuzluklara ragmen oyunu yukseltecek oyle mi.?
    ben nerdeyse son 15 yilda yapilan secimlerde ya sandik baskani idim ya da bina sorumlusu..
    oylarin sayiminda herhangi bir sikinti olmadi , munferit mevzular harici genelde cok buyuk bir sikinti veya saibe olmadi(gorev yaptigim sandiklarda veya binalarda) , saibe genelde batida degil doguda meydana geliyor ki genele etkisi oyle ahim sahim degil..
    ankara ve izmiri akp nin alabilecegini dusunmuyorum, istanbul ise ortada ve ne olacagi belli degil..
    ayrica;
    adana, bursa, mersin , antalya gibi illerde de her turlu sonuc beklenebilir, ona keza antep..
    yuzde 35 civari bir oy alirsa alir, o bile supheli su an icin; devir degisiyor ve yeni bir nesil oy kullanmaya basliyor; onun icin yuzde 50 falan ucuk rakamlar, reis tek basina bu gemiyi daha fazla yuzduremez, kadrolari eskidi, mental yorgunluk var, mhp olmasa destek veren bu secimle birlikte dusus trendine girdi bile diyebiliriz..
    her canli dogar yasar ve olur, bunu tum evrene genelleyebiliriz, caga ve degisime ayak uyduramayan partilerde buna dahil..
    benim tahminim ise 33/35 araliginda bir oy alacagidir, takdir ve tercih yuce Turk milletinindir, 30 gun sonra milletin ekonomiden nasil etkilendigini gorecegiz..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Seçimden sonra yine bombalar patlamasa bari.
    Bu ülke neler gördü neler.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    simdiden soyleyeyim , bi sey bilmiyorsun..
    son secimde yuzde 42 oy almis bir parti bunca olumsuzluklara ragmen oyunu yukseltecek oyle mi.?
    ben nerdeyse son 15 yilda yapilan secimlerde ya sandik baskani idim ya da bina sorumlusu..
    oylarin sayiminda herhangi bir sikinti olmadi , munferit mevzular harici genelde cok buyuk bir sikinti veya saibe olmadi(gorev yaptigim sandiklarda veya binalarda) , saibe genelde batida degil doguda meydana geliyor ki genele etkisi oyle ahim sahim degil..
    ankara ve izmiri akp nin alabilecegini dusunmuyorum, istanbul ise ortada ve ne olacagi belli degil..
    ayrica;
    adana, bursa, mersin , antalya gibi illerde de her turlu sonuc beklenebilir, ona keza antep..
    yuzde 35 civari bir oy alirsa alir, o bile supheli su an icin; devir degisiyor ve yeni bir nesil oy kullanmaya basliyor; onun icin yuzde 50 falan ucuk rakamlar, reis tek basina bu gemiyi daha fazla yuzduremez, kadrolari eskidi, mental yorgunluk var, mhp olmasa destek veren bu secimle birlikte dusus trendine girdi bile diyebiliriz..
    her canli dogar yasar ve olur, bunu tum evrene genelleyebiliriz, caga ve degisime ayak uyduramayan partilerde buna dahil..
    benim tahminim ise 33/35 araliginda bir oy alacagidir, takdir ve tercih yuce Turk milletinindir, 30 gun sonra milletin ekonomiden nasil etkilendigini gorecegiz..ytd
    Yalan ve yanıltıcı bilgi katmadan yaptığınız yorumu alkışlıyorum. Sandık görevlisi olmasam da ben de 2003 den beri her secim oy kullandığım okula gider ve sayımı izlerim. Her donem müsahitlerin ve sandık kurulununun birbirlerine karşı olumsuz bir tavır içine girmeden sayımı yaptıklarına sahitim. Sayim sırasında tutulan tutanaklar sandık sandık, mahalle mahalle, iddialı her partinin ilce ve il merkezlerinde ve nihayet genel merkezlerinde toplanır. Muhalefet partisi tüm ülke genelinde ne kadar oy aldığını bilir ve ola ki ysk secim sonuçlarını yanlış ve yanlı bir şekilde açıklamış olsa, muhalefet sadece kuru bir "oylarımız çalındı, çalınıyor" söylemiyle asla yetinmez, emin olabilirsiniz.
    Münferit bazı sandıklarda hile vs olabilir ki bu da genelde sandık güvenliğinin zayıf olduğu doğu ilçe ve köylerinde mümkün. Oralarda iktidar partisinden ziyade aslinda ne oldugunu hdp faktörünü bilen aklı başında herkes sanıyorum değerlendirebilir. Kaldı ki hükümet bunun önüne geçebilmek için sandıkları güvenli alanda kurulması için bir takım kanuni düzenlemeler de yaptı.

Ülke hepimizin, hepimiz çok daha iyi şartlarda yaşamak için mücadele ediyoruz. Cogu insan geçmişi düşünerek oyunu kullandı ve bir tercih yaptı. Bundan sonra da öyle yapacak. Kimsenin oyu diğerinden üstün değil. Umarım herşey çok daha güzel olur.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    125 kişilik bölüğümüzün belki 100 eri Kürt kökenliydi...

Türk kökenli asteğmen, atış taliminde başına bir şey geleceği için korkusundan parayla o görevini başkasına teklif ederken, Kürt kökenli erler mermi hakları bittikten sonra bir bağ mermi atmak için bana dil dökerlerdi.

Silahı seven, son derece iyi atış yapan okuma yazması bile olmayan insanlardı çoğu.

Ama kesinlikle korkak değillerdi.

Böyle genellemeler haksız ve ırkçı yaklaşımlar olduğu için yanlıştır.
    Osmali padisah ve pasalarin kurtler ve araplar hakkinda yazdiklarina bakin ozaman. Kolelige yasak koysa bile islam halife zamaninda kole ticareti yapmislar. Milliyetciyim irkci degil. Kurtdede arap ada insan gibi davranirim ama uzak durmayi yeglerim

Sayfa 186/1000 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •