Sayfa 545/1000 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Seçim sonrasına hazırlanmak lazım...

Anlaşılan kafaya kuru taktılar...

Don Kişot misali.

Bakalım faiz mi kur mu?

Bir karar verecekler sonunda.

Malum ikisi birden olmaz.
    Bu kafayla devlet tahvilleri her vadade 30 u geçer
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Perşembe gününe geri döndük uçacakçılar görevi düşecekçilere devredebilir..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CDS'lerde dönemedik ama...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ne oluyor yav, kur savaşları başladı galiba. 1 saatte bin beş yüz duyguyu birden yaşattı.

4. Garanti, işc, akbank hisseleri ile 2, 5, 10 yıllık devlet tahvilleri iyi takip edilmeli.. TL açıkta kalan yabancı burdan likitide yaratmaya çalışacaktır..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5. Diyorum ya hocam bu oynaklık çok fazla. İthal hammadde kullanan adam ekrana mı baksın işini mi yapsın?

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Sizin ekonomik temelleriniz bu kadar sağlam olsa veya yapılması gerekenler tam olarak yapılsa bu şekilde manipülatif şeyler yapılabilir mi ? Yapılabilirse neden sadece biz ve birkaç ülkeye yapılıyor ? Sizce şu an NTV ye çıkan bir uzmanın farklı birşey söyleme şansı var mı?

Sizin ödemeniz gereken bir döviz borcunuz var mı, ekonominiz katma değer üretemeyen bir ekonomi mi, büyümek için cari açığa ihtiyaç duyan bir yapınız mı var, peki faizi arttırmadan veya kurlar yükselmeden nasıl olacak bu işler.

Verdiğim 10 rakamı afaki, faiz arttırımı ise lafın gelişi eğer imkan varsa veya doğrusu oysa düşürün ama geçen yılda yaşadık gerçekten yapılması gereken gerektiği anda ve gerektiği kadar yapılmıyor. Ben istikrar istiyorum markete her gittiğimde değişen ürün fiyatı görmekten bıktım. Faiz almıyorum ama eşşek gibi çalışıp kazandığım paranın ne olacağını düşünmekten sıkıldım.
    Ekonomik temeller elbette gelişmiş ülkeler gibi değil. Gelişmiş ülkelerdeki parasal güç bizim gibi gelişmekte olan ülke para birimlerindeki etkisini anlamak için son 5 yillik dolar/ruble grafigine bir bakın. Rusya ile nasil oynamislar bir görün. Gerçek ekonomik temelde dolar 3 tl olması beklenmediği gibi 7 tl olması da beklenmez ve normal değildir.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Dolar 240

Sayfa 545/1000 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •