Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: DirektFn Ideal Platformunu destekleyen araci kurumlar hangileri.

1. DirektFn Ideal Platformunu destekleyen araci kurumlar hangileri.

Merhaba arkadaslar, uzun zamandir yapanci piyasalarda islem yapiyorum, Turkiye piyasasi su an icin ilgi odagim.

Yabanci piyasalarda ki kaliteli veri terminallerini malesef Turkiyedeki piyasalarda bulamadim.

Matriks ve Foreksfx plus denedim ama sanirim benim aradigim ozellikler sadece Ideal veri terminalinde var.

Ideal veri terminalini destekleyen bankalar acaba hangileri?

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Haftasonu oldugundan firmayi direk arayamiyorum. Biraz sabirsizim bu konuda.

Bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by emreboy Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar, uzun zamandir yapanci piyasalarda islem yapiyorum, Turkiye piyasasi su an icin ilgi odagim.

Yabanci piyasalarda ki kaliteli veri terminallerini malesef Turkiyedeki piyasalarda bulamadim.

Matriks ve Foreksfx plus denedim ama sanirim benim aradigim ozellikler sadece Ideal veri terminalinde var.

Ideal veri terminalini destekleyen bankalar acaba hangileri?

Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Haftasonu oldugundan firmayi direk arayamiyorum. Biraz sabirsizim bu konuda.

Bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim.

konu başlıgını yöneticiler silecektir.

soru amaçlı konu baslıgı acılması bıldıgım kadarıyla yasak.

şu sayfaya sor

http://www.hisse.net/topluluk/showth...91#post3167391
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Her aracı kurum ideaili verir. Siz banka ile çalışacam diyorsunuz. O zaman aracı kurumu olan bankalara bakacaksınız. Hacmin yeterli oldun hepsi beleş verir. Ekran maliyetinin 2 katı komisyona beleşdir.

Finansbank, yapı kredi, iş yatırım, garanti ilk aklıma gelenler.

4. Her şeyde geri olduğumuz gibi terminal konusunda da geriyiz. Traderlara uygun veri terminali yapmıyorlar.
    Mesela lightspeed veri terminali gibi bir terminal olsa gözüm kapalı alırım ancak yok. İdeal, matriks, ibm hepsi kısıtlı.
    Günlük traderlar için kolaylıkları yok.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •