Sayfa 286/339 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. TL kazanıyor çoğunlukla ve temettü dağıtımıyor ve de parayı TL olarak saklıyor yabancı para cinsinden varlık yok yada herhangi bir hedge yok... Kasadaki para enflasyon ile zaten eriyor ben çözemiyorum bu işi...

2. Komedi valla hisse evvelden beridir gün içi bi yeşil göstermedi Allah belanı versin senin nasıl hissesin sen patron hissesi çıktı bu adi şahılıkta sakın bulaşmayın ytd

3. Borsa ile birlikte düzeltme yapacak galiba sanki çıkmış gibi

4. Ek yaptıklarımı yine stop noktamda zararına verdim... Allah belanı versin fonet... Bu yatırımcı ilişkilerini artık arayıp sövüp komple satıp çıkacağım... Çok zorladı 5 ay oldu AMK çocukları... Pic oldu param nereden aldıysam alır almaz assağı bastiniz... Bir kere de aldığım bir lottan sonra artı yazamadım o lotlar için...

5. Tabana indirin indirmezseniz as

6. Ah be fonet mahvettin bizi . Bir gün olsun yüz güldür

7. Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Bayrak Ebt Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BAYRK), Şeker Finansal Kiralama A.Ş. (SEKFK), Doğusan Boru Sanayii Ve Ticaret A.Ş. (DOGUB), Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET) ve Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (OSMEN) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 20/04/2022 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" tedbirleri uygulanacaktır.

Yani diyor ki bu hisse de operasyon çekiliyor *****z ağlatılıyor...

Şahıslar yasaklandı ne olur yedek hesaplardan operasyon devam... Düştük vampir kan emici AMK cocuklarinin ağına... Yatırım şirketi de iyi incelenmeli hatta patron ile olan ilişkileri bile...

Kişisel görüşüm dur Ytd.

8. Hadi bakalım bugün ne çakallık yapılacak...

Sayfa 286/339 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •