Sayfa 388/967 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Burda güzel bir çanak çalışması var

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Bukagit hemen hemen tüm gep leri kapatmış bilginize

En iyi para cebinizdeki para
    yat.tav.değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bak bu olabilir ve muhtemeldir..

Biraz da baskalari tasisinlar eskiler yoruldu demis olabilir..

Syg,
    Bakın çok değil 3 hafta önceki genel kurulda hisse alımı için şerh koydurmak istemiştim.Öneri her nasılsa tutanaklara girmedi. Bu konuya mesafeli bakmadıklarını biliyorum. Şimdi bir gizemli el harekete geçti ve çok anormal olan iskontosu bir miktar düzeldi. Eğer alıcılar kurumsal tarafı da temsil eden makul birileriyse fiyatların gerilemesine pek izin vermezler. Bence önemli bir bekleme noktasına geldik. Buradan ileriye sıçrama farklı şeyler düşündürür.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

4. Fikir jimnastiği yapılınca bende bir fırtına koparayım dedim...acaba dedim sportive mağazalarının halka arz olunması falan filan lafı ediliyordu acaba dediydim ?!

5. Malum hem magento yazılımı kullanan global bir şirket sportive

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,849
    Aramızdan ilk ayrılan Village idi sonra da kefirci , Biri daha vardı 3 harflilerden .

Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    Sn. Dudu Sn. Noreply Sn. Baygeorge Sn. Vilage people sn. Yakup(kefirci) ve niceleri çok uzun zamandır takip eder değerli düşüncelerinizi buradan ilgi ile okurum ama forumlarda yazmak pek adetim değildir.. vilage people uzun zaman önce sanırım isgsy den vazgeçip farklı fırsatları değerlendirmeyi düşündü.. hepimize bol bereketli kazanç uzun hayırlı ömürler olur inş.. ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,849
    Spek kardeş gel gel , bu gün 2 tur bindiricem sana 2.58 de de bekliyorum
    2.46-7-8 den verdiklerimi aşağıdan geri verdin aynı kağıdı 2 defa satacağım .

Dip NoT : Spek = ISYAT olarak umulmuştur .
    Gelene gelişine çakacam ki ayağa kaltığında kamyon çarpmış gibi olsun .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Spek kardeş gel gel , bu gün 2 tur bindiricem sana 2.58 de de bekliyorum
    2.46-7-8 den verdiklerimi aşağıdan geri verdin aynı kağıdı 2 defa satacağım .

Dip NoT : Spek = ISYAT olarak umulmuştur .
    Gelene gelişine çakacam ki ayağa kaltığında kamyon çarpmış gibi olsun .
    milleti kendine güldürme seans sonu kardeş.. atalarımız buyuk lokma ye ama buyuk laf etme demişler.. o kaar cok hıssede o kadar çok aynı cumleyı okudumkı sonrsında hep mahcup oldu yazanlar .. bıraz daha ciddiyete davet edıyorum sizi forumda...hissede satişa yaklaşık 2 mılyon lot var alışta 600 bin ..pilim bitti diyo sankı

Sayfa 388/967 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •