Sayfa 429/967 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Seçimler büyük olasılıkla erkene alınacak , çünkü AKP ve MHP nin işine geliyor 2019 krizler sorunlar ile dolu yıpranmak istemeyeceklerdir . Muhalefet de kendini seçimlerde şanşlı görüyor bu durumda Eylül 9 - 12 Arasında yapılabilir , okular da açılmadan . Ağustos ta yapılırsa orta ve üst sınıflardan oy az aldığını düşünen AKP için daha mantıklı .
    Her ne olursa olsun erken seçim kararı çıkabilir . Bu durum yeni denge oluşumu gereğini doğuracaktır . Borsa da aşağılarda bir yerde dengesini bulacaktır . Nerede olur ona da piyasa karar verecektir . Dolarda da durum aynı şekilde yukarlarda bir yerde dengelenecektir .
    Suriye ve Irak ta durum bu kadar karışık iken , ülke nin de seçime gitmesi hiç hoş değil .
    Herkes için hayırlı olmasını temenni ederim .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Yine pazarlayamadınız hisseyi 15 olmayacak gibi ama 1.5 olması daha kolay YTD.

Anlık takası görebilen varmı teşekkürler
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    ver reklamı 15 güne 15 liraya gider ha gayret
    15 i Kim demiş nezaman demiş.ben rakam mı verdim de.sizin bu yaptığınızda aşağıya gaz değil midir.once kendinize bakın.

5.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    15 i Kim demiş nezaman demiş.ben rakam mı verdim de.sizin bu yaptığınızda aşağıya gaz değil midir.once kendinize bakın.
    ben verdim süre de verdim 15 güne 15 lira gel vatandaş!!! 2.5 dan beri iştirakler kıymete bindi sanki biz hangi iştirak ne durumda bilmiyoruz. ky nin üç kuruşuna göz dikenlere alet olmayın lafı yiyince de bağırmayın. pazarlama yapana daha sert yazıcam lütfen!!!

Olumlu yazınca hemen hisse pazarlama diyorsunuz.madem bu hisse sizde var kendi malınızı kötüleyerek niye öyle bir saflık yapıyorsun aklınızdan zorunuz mu var yoksa bir yerlere mı hizmet ediyorsunuz bu yaptığınızda suç bastırma mı.

7.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Olumlu yazınca hemen hisse pazarlama diyorsunuz.madem bu hisse sizde var kendi malınızı kötüleyerek niye öyle bir saflık yapıyorsun aklınızdan zorunuz mu var yoksa bir yerlere mı hizmet ediyorsunuz bu yaptığınızda suç bastırma mı.
    güzel kardeşim 2. tavandan beri 10 yorumun 8 i senin bunun adı pazarlamadır. benim mal kötülemek veya şişirmek gibi bi derdim yok. iştirakler para basıyor havası yaratma öyle bir durum yok. karda olan da var zararda olanda. satılabilir olanda. ama çıkış olana kadar kalıcı yükseliş zor diyorum. ve satış için vade ky yi çok zorlayabilir. 2 gün de olur 2 yıl da. daha ne diyelim. çanak tutmayın ayıptır.

8. Fıragman yayınlandı film yeni başlıyor ama çok sabır lazım ytd

Sayfa 429/967 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •