Sayfa 446/967 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,270
    Herkes gitti yine biz bizbize kaldik.
    Guzel oldu yine de bu hareket.
    Biraz daha sabir depoladik.
    Bir 5 sene daha bekleriz bu depoladigimizla.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. meraktan sordum uçacak diyenler ve dusecek diyenler kac yıldır bu hissede olan insanlar?

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bence ortada bir direnç filan yok, başıboşluğu görüp hisselere dadanan kişi ve/veya gruplar var.
    İsfin'deki alımları C. Okullu başlattı, sonrasında G. Öztürk'e devretti. Bugün bakıyorsunuz Okullu piyasayla oynamayı çok seven M. Kutman'la bir alışveriş başlatmış.

Ben İSGSY'de baskılama filan görmüyorum, geçen ayın hareketi öncesinde ilgisizlik had safhadaydı. Şimdi her nasılsa bir ilgi oluştu. Bir zaman geldiğinde gene rengini gösterecektir.
    Burada tehlikeli olan konu hissenin ( şirketin) temel dinamiklerinden tamamen kopmasıdır.
    Ha kimisi de bunu fırsat olarak görür, olabilir.
    bu forumun en kaliteli ve güvenilir adamısın....1.17 ,0.77 ci boşbogaz da hala yazıyor....
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    meraktan sordum uçacak diyenler ve dusecek diyenler kac yıldır bu hissede olan insanlar?
    80 kuruş bilirim bu keratanin
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

5.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    80 kuruş bilirim bu keratanin
    iştiraklardaki payı neden bu kadar buyuk bir sıkıntımı var?

Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    iştiraklardaki payı neden bu kadar buyuk bir sıkıntımı var?
    Arasdan iyi cukka yaptı... ama kapitali değerlendiremedi .... eldeki iştiraklere para aktardı... tutarsa iyi yerlere gelir
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Hisseler de dipte yoktur zirvede.piyasa kötü olursa tüm dipler piyasa iyi olursa tüm zirveler görülmeye adaydır.buyuk oyuncunun şeyinin keyfine kalmış.piyasa kötü olunca ben dediydim demek ,kaos senaryolari üretmek ve hala hisse taşımak kendi ile çelişen bir durum.kaos çıktığında 0,100 kuruşa bile alıcı bulamazsıniz. Hatta döviz bile tasisaniz zarar edersiniz.sabit kura geçer, düşük bir faiz ile paranız bağlanır hatta birde varlık vergisi alırlar.enflasyonda erirsiniz.dediginiz kaosta parayi altin yapip gömsen o bile çözüm degil biri gorur. Çalar. ☺️Yani boşa kıyamet senaryoları üretmeyin. Kaos çıkarsa kurtuluş yok. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,848
    Bir aydır bunu yazdım özetlemişsin . 3 Senede 2.40 dan 1.51 e kadar gelmiş bir kağıt . 7 günde 2.48 oluyor , anında ortaya çıkan bir takım zibidi de , yahu bun dünkü fiyatı 1.51 TL idi 7 günde ne değişti sorusunun cevabını arayanlara hakaret edip Gel gel vatandaş diyerek pazarlamacı ağzı ile hisseyi poh poh luyorlar . ISYAT ve ISGSY tamamen sessiz bir şekilde spekülasyonu seyrediyor tek çıt dahi çıkarmıyor . 7-8 senedir hissede olan ben ve UV yatırımcılar şaşkın bakışları arasında hisse yavaş yavaş geri gelirken , uyaran eskileri de fırçalayarak vebal altında kalırsın diye yazıyorlar . 72 . buçuk millet te hiç karışmadan seyrediyor . Sonuçta 2.48 den 1.71 e gelinen yerde tık yok .
    Hissemize laf yok iyidir şudur budur , zaten benim eleştirilerim madde madde yazdım . KIra parası , aras parası vs vs . Giren de çıkanda bize oluyor . Neyse normal seyrine girdi en azından 1.51 de iken bu fırtınaya yakalanmadı hisse . Millete pazarlanırken ben yazdım çıkıyorum bu fiyatlar sunidir de dedim . Bu hisseyi uzun vade için aldım gene almaya devam edeceğim . En azından havadaki fırtına bitsin yeter . Toz duman oldu her yer yol görünmüyor .
    Bu hisse de fiyatın yükselmesi için ISYAt ve ISGSY haber yapacak konu bulacak , KAP ta duyuru yapacak . O oluncaya kadar yatay da aşağı doğru gider . Şirket satabilmemiz için ise ekonomide düzelme olması lazım . Yoksa kim alacak bizim yatırımları ?
    SAdece BASCM deyim az da PSDTC bulunur her ikisinin de betası çok düşük buna rağmen onlar bile çakıldı . Buna neler olur kim bilir . Basit bir bakış açısı ile geçen ay 1.51 idi , 2.48 TL olması için ne değişti ? cevabı ortada 2.48 den 1.71 e geldi .
    Sorun çok doğru , 1.51 TL de nerdeydin derler adama . 1.51 TL ye döneriz de beklemeye devam mı o da ISYAT a bağlı .
    Yatırımlar hakkında noreply bilgi yazmasa Yönetim Kurulu toplantısından haber vermese yatırımlardan da haber alamazdık .
    yeri gelmişken ona da burdan teşekkürler . Açıkçası ben almaya dönmeye korkuyorum .

Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Bizim borsada gerçek yatırımcı bulmak zordur. Yüzde 95 i kumar olarak görür primlenen kağıt gördüler mi üstüne atlarlar sonra ellerine verince de küfreder zırlar giderler. Yav kardeşim 1.50 deyken neredeydin demezler mi adama. Hareketli 1 ay geçirdik sonunda başladığımız yere dönecek gibiyiz, beklemeye devam
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 446/967 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •