Sayfa 489/967 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    2.000 yılından beri yatırımların toplamı 137.000.000 dolar hiç prim yapmamış olsalar hissenin ederi 6 tl .galip abi biraz sıkıştıracak ama sonunda sabreden kazanacak YTD
    abi dolar cinsinden prim yapmamış fiyata yatırımcı bulabiliyorsan is girisimle tanıstıralım hemen.
    ozellikle londrada yatırımcı toplantısına giden cumhurbaskanına "kurumsal yatırımcılara tam da duymak istemedikleri şeyi söylemek için ne halt yemeye londraya geldin" gibi bir cümle kurulmuşken 2 gün önce. para alamadıgımız gibi cumhurbaskanımıza duzeysiz sekilde hitab edildigiyle kaldık.
    cevap olarak eyy londra diyemedik bu sefer Türkiye olarak. (dediysek haberi kaçırdıysam kusura bakmayın)
    kaynak:
    https://www.reuters.com/article/us-t...-idUSKCN1IG2Y1

özetle daire alırsan fiyatı x lira y lira demekte ögürsün ama alıcı cıkana kadar aidatını/kiranı öder ve cebinde para girmez.
    en son kaç liraya satarsan ve bu para cebine girerse ederi o olur :/

2. pasta yok mu

3. Vtv kardeş çok iyi özetlemişsin ama ben inanıyorum gideceğine .dün 1.82 aldım bugün 1.98 verdim .geri döndüm 1.86 aldım inşallah zarar ettirmez YTD

4.  Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    Vtv kardeş çok iyi özetlemişsin ama ben inanıyorum gideceğine .dün 1.82 aldım bugün 1.98 verdim .geri döndüm 1.86 aldım inşallah zarar ettirmez YTD
    Ederiyle gideri cok farkli seyler. Eder gitmeyebilir yada ettiginden fazlasina gidebilir. Bunlar hep olasi seyler. Ama kar etmene sevindim devami olur umarim. Bir an once satilan istirak haberi gelirse guzel olur bizde net sayilar uzerinden konusuruz hissedede alim artar hedefine hizli gider

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hic bir sey izlemiyorum.
    Bu kagitta artik az bir sey kaldi..
    Paramin cogu eridi.
    Hepsi erisin isterse..
    Isterse sifir olsun.
    Umurumda bile degil.
    Bu nedenle yakarim ama satmam.
    Syg,
    “Zamaninda ev parasi yatirdim ben o hisseye nalet olsun“ ah etmesi gibi demissin abi. En kisa zamanda cikar insallah zarariniz.

6.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    İş Bankasında yönetici olsaydım, bu adamı arar bulur elindeki kağıtları küçük bir karla bankaya devretmesini rica ederdim. Aynı şey Isfin için de geçerli fakat bulunulan seviye artık çok geç. Iş Bankası yöneticilerinin görünüşte en çok korktuğu durum rezil olmakken borsadaki duruma sahip çıkmadıkları için yatırımcılar rezil oluyorlar. Fiyatlar iner çıkar fakat böylesi hiç kabul edilebilir değil.
    İsgsy için ufak karla sat derdim yönetici olsa idim ama isfın için bırak karla satmayı aşşalara imdir pd dd 1.5 lerden ver derdim.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Vtv kardeş hangi iştirak satışından bahsediyorsun

8. pasta yok mu

Sayfa 489/967 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •