Sayfa 551/967 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1,57 ye hızla düşecek mi? Geçen bir yorumda Abdüllatif Şener bu ekonomi kriz üretir diyordu, sanırım muhalif yayınları takip edip ayarlarınızı bozuyorsunuz.soyle düşünüp rahatlayin. Düşerse bir kez düşecek , ötesi yok hergün canınızı sıkmaya değer mi? O düşüş olduğununda altan alacak parayı da ayırdı isen ne mutlu sana. düşürenlere dua bile ederiz.😂 Nerede hareket orada bereket

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,992
    http://share.matriksdata.com/share.a...07201209539241
    ne görüyorsunuz grafikte?
    Eli kulağında mı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,785
    Kısa bir yorum yapayım dedim ,

7 yıldır deuche de sağlam mal vardı ve ben o malın IS Grubuna ait olduğunu yazardım
    1.5 Milyon lot son 1 ay da el değiştirdi tahtada göremedik sanıyorum virman edildi
    1 milyon lot Seker e 500 K lot CiTi ve geçti .
    ISYAT ın toplam miktarında değişiklik yok
    İlginç olan şu ki ISYAT ve GARAN toplamları da değişmedi
    HAtta en büyük taşıyıcı olan ilk 7 firma toplamları ve bireysel değişimleri de Yatay .
    Sonuç olarak diyebilirim ki ;
    Tahtamızda Haber hariç sürekli virmanlar var ve IS Grubu iştirakler hakkında bilgi vermiyor .
    Ketum davranarak yatırımcıların aklını bulandırıyor .
    Bu şekilde mal toplanmaya çalışılmasından rahatsız oldum .
    Kısaca ISGSY nin elinde bu kadar ŞİRKET ( İştirak ) olup da hiç haber olmaması miğdemi bulandırıyor .
    Bilanço ne zaman açıklanır ?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,785
    Hala değişen bir şey yok .

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tahtada sürekli üstten sabah sat öğleden sonra al muhabbeti var .
    Sürekli mal çeviriyorlar . Daha önce yazdığım gibi trade yapan çok kişi var .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Tahmin ediyorum iyi bir işlemcisiniz.

Dün sabah kabine sonrası Garanti'yi açığa satmak için çok kuvvetli bir dürtü içindeydim. Ne VIOP ne açığa satış tarafında işlem yürütmediğim için kendimi kıstıladım. Esasında borsada özellikle illikit kağıtlarda uzun pozisyonda olanların mutlaka VIOP da short seçeneklerini cebinde tutması lazım.

İşlem yapmıyorum ama tahmin yapabiliyorum.

Endeksin aşağıya doğru epey bir yeri var. 2 yıllık tahvil getirisi %20 nin altına gelmiyor. F/K olarak bakarsak borsadaki 5.0 oranına karşılık gelir.
    Üstelik borsa şirketlerinin büyük bir kısmı enflasyonu fiyatlarına yansıtamayacakalrı iin bu yılki karlarını da elde edemeyecekler.

F/K oranı 7-8 lrde duran Tüpraş, Eregli , Kardemir gibi şirketlerde neden satış geldiğini kimse merak etmesin. THYAO da durum farklı usd ve eoro2nun yen e karşı kuvvetli pozisyonu nedeniyle şimdilik idare ediyorlar.

İş Girişim'e gelince, iştirakler için felaket bir yıl olduğunu tahmin etmek zor değil.
    Buradaki joker faktör Galip.

VİOP'ta gidip satış yapıp burada Galip'in kuyruguna takılmayı başaranları işlemcilik kabiliyetleri nedeniyle kutlarım.
    Ben eski kafadaki yatırımcıyım. Yatırım yaptığım yerde ot bitmiyorsa başka çayırlara giderim.
    not 95 binden shortu izlemeye aldım acmayabilirim ppk sonucunu beklicem (on goremezsen kenara cekil prensibi)

6. yaklaşık 20 yıldır bir şekilde borsa ve piyasayla ilgilendim son 11 yıldır aktif olarak borsada yatırım yapıyorum. Benim öğrendiğim şu bu işin uzmanıyım diye geçinenler dahil kimse endeksin nereye gideceğini kestiremiyor yok destekmiş yok direnç miş hepsi hikaye borsa gidecekse gider düşecekse düşer isgsy ye yatırım yapan yatırımcıların acaba kaç tanesi kar payı almak için para yatırmış....

7.  Alıntı Originally Posted by TEDİRGİN Yazıyı Oku
    yaklaşık 20 yıldır bir şekilde borsa ve piyasayla ilgilendim son 11 yıldır aktif olarak borsada yatırım yapıyorum. Benim öğrendiğim şu bu işin uzmanıyım diye geçinenler dahil kimse endeksin nereye gideceğini kestiremiyor yok destekmiş yok direnç miş hepsi hikaye borsa gidecekse gider düşecekse düşer isgsy ye yatırım yapan yatırımcıların acaba kaç tanesi kar payı almak için para yatırmış....
    uzman mı :D:D:D
    baştan işin tanımını yapalım sonra uzmanlıgını konuşuruz.
    tanımı olmayan işlere etiket yapıstırarak bi de uzmanlıgını mı cıkarmışlar. yazık cidden :D

8.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hala değişen bir şey yok .
    Degisen tek sey fiyat. 2 haftada bi yukari atiyo. Docebankida soyleyem virman sekere. Bu tahtadaki yabanci biyikli(yerli). Endekste fon satisi olurken o sayede ayakta kalabildi yada senin deyiminle yabanci olmadigindan yabanciyla ters korrele(dusuk beta) hareketler ciziyor.

Sayfa 551/967 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •