Sayfa 594/967 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Hiç yatırım yapmayıp 80 milyon doları bankada faizde tutsaydi 15 yılda en az 90 milyon dolar olurdu ......ama. Şirketin. Değeri. 17 milyon dolar....komik.

Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    Hiç yatırım yapmayıp 80 milyon doları bankada faizde tutsaydi 15 yılda en az 90 milyon dolar olurdu ......ama. Şirketin. Değeri. 17 milyon dolar....komik.
    20 yıl oldu borsada İlk hissemi aldığım günden bugüne.cigerini bilirim bu allahsizlarin.guzel haberler ile hisseyi pazarlar sana bana satarlar.sonra yaptırdığın para pul olana kadar seni oyalarlar.pul olunca birkaç kötü haber piyasaya sürer yıllarca umutla bekledigin hisseden adeta kaçarak ayrilirsin. Sonra o yılların acısını çıkarır hisse.hatta gelecek üç beş yılın piriminide yapar ve güzel haber ile yeni kurbanlara pazarlanir..bunu sadece iş gurubu yapmıyor farklı tarzlarda tüm hisselerde gorebilsiniz. Isgsy 2012 de 100bin lot alsan. Aras kargo satışına kanip 230 bin TL para ödersin.yaklasik 120 bin dolar.bugun ülke de kiriz isbanka devlet el koyacak haberleri ile motun 4.5 atarak kaçarcasına 100 bin lot hisseyi sarsan 150 bin TL alırsınız.bunada dolar alırsan 25 bin dolar alırsın.yani %80 girmiş abicim daha nereye kaçıp da bu Allahsızlari mutlu ediyorsunuz.daha yok 1 olacak yok 0.77 olacak diye korkuyorsunuz ki

3. Bakıyorum şirketlere dolar bazlı yaptığı yatırımın 1/30 unda 1/20 sinde 1/10 unda şirketler. Borsamizda mevcut Sadece komik dedim ...herkes kendi tavugunu güzel der tabi ben en güzel tavuğu. Arıyorum hormonsuz köy tavuğu arıyorum buradan geçerken de bir gidaklama sesi duydum ona istinaden uğradım arayisim sürerken bir kaç hisse portföye ekledim köy tavukları hormonsuz ...kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....köy tavukları lezzetlidir yalnız biraz. Zor pişer ......

TL olarak hesap yaparsak yukarıdaki yazıya bugün en az 750 Bin TL olması gereken para 150 bin TL. zarara bak.bugun biz sattığımız zaman bu zarar bu vicdansızligi yapan allahsızlarin kârı olacak. yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.

5. Size gore burda yetisen tavuklar orjinal koy tavugumu yoksa kirma melez tavukmu 😉

6. Tam emin olamadim biraz izleyecem köy tavuğu mu değil mi anlamak zor ....biraz kilolu köy tavukları gezdiğinden dolayı biraz. Zayıf ve hareketli olur ....köy tavukları kendi yiyeceğini kendi bulur biraz özgür yaşar bağımsızdır da denilebilir kafes tavuğu hormonlu iğne ile büyür önüne hazır yem koyulur hareket etmesi engellenir mas mas olur .köy tavuğu komşunun horozu ile kiristirabilir
    kafes tavuğu bildiğiniz gibi kafeste fırsatı bile olmayabilir.... ...iyice incelemek gerek .....kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir köy tavukları ile ilgili basit bir gozlemdir....

7. Sayın Noyan yukarıdaki paragraftan anladığın cevaptır ben bile bazen kendi yazımı sonradan okuyunca ne demek istemiştim ben bu yazıda deyip bir kaç gün düşünüyorum yazım hakkında .....siz de biraz düşünün tavuk meselesini ..

Can sıkıntısı olunca artık geyik muhabbeti ile hangi tavuk daha îyi bunu tartışır sulandiririz formu.bence kafes tavuğu îyi neden diye sormayın.anladiniz siz onu.😂

Sayfa 594/967 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •