Sayfa 936/967 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Son 3 günde yabancı 1.2 m satmış ky almış her an uçuşa geçebilir. Ama yamaçtan aşağı. 5 lira dan bu hisseyi almak deli cesareti değil cahilliktir. Ytd kendi görüşüm.

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçmisden enstantaneler....keriz silkelemeye kurban gitmiş bir vatandaş örneği takasdaki yabancıyı gerçek yabancı sanmış sanırım
    Son düzenleme : AUDİ+; 19-12-2020 saat: 13:12.
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Böyle yukarıdaki ornek deki gibi çok vaka var bunların içleri feci şekilde yanıyor ondan ceza filan gelince düşsunde içim soğusun havasindalar onlara tavsiyem buz gibi manda yogurdundan yapılmış ayran içmelerini öneririm iyi gelir iç yanmasına

3. Bakalım neler bekliyor bizi merakla takip ediyorum.

4. Akşam akşam güldürdün beni yeni çocuk. 1.7 maliyetli lotlarım hala elimde. Ben o yazıyı yazdıktan sonra kağıt 2.30 lara gitti. Sen rahat ol ayran değil viski içiyorum. Büyüyünce anlarsın
     Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    geçmisden enstantaneler....keriz silkelemeye kurban gitmiş bir vatandaş örneği takasdaki yabancıyı gerçek yabancı sanmış sanırım

Akşam akşam güldürdün beni yeni çocuk. 1.7 maliyetli lotlarım hala elimde. Ben o yazıyı yazdıktan sonra kağıt 2.30 lara gitti. Sen rahat ol ayran değil viski içiyorum. Büyüyünce anlarsın

Nisan mayıs aylarında eski ortaklar yazıyordun 1 birdigeri elinde olan adam uzun zaman yazmaz ceza gelince geçmiş olsunmu yazar? Dünkü çocuk ha2018 mayıs Dan şubat 2019 a kadar bir fiil hissedeydim 1.55 maliyetli hisselerimi 3.16 dan sattım ve 2019 Aralıkda 3.68 den yine girdim ve galip i benden iyi kimsenin analiz edebileceğini sanmıyorum kime ne yazdığını iyi düşüneceksin sonra mahçup olabilirsin

6. Sidik yarışına girme çaban ilginç. 2017 öncesi girdim hisseye. 3 yıl taşıdım. Hala taşıdığım hissem var. Geçmiş olsun demek geçmiş olsun demektir. Hisse ceza almış. Ohhhh pek güzel olmuş mu yazalım.
     Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Nisan mayıs aylarında eski ortaklar yazıyordun 1 birdigeri elinde olan adam uzun zaman yazmaz ceza gelince geçmiş olsunmu yazar? Dünkü çocuk ha2018 mayıs Dan şubat 2019 a kadar bir fiil hissedeydim 1.55 maliyetli hisselerimi 3.16 dan sattım ve 2019 Aralıkda 3.68 den yine girdim ve galip i benden iyi kimsenin analiz edebileceğini sanmıyorum kime ne yazdığını iyi düşüneceksin sonra mahçup olabilirsin

Sidik yarışına girme çaban ilginç. 2017 öncesi girdim hisseye. 3 yıl taşıdım. Hala taşıdığım hissem var. Geçmiş olsun demek geçmiş olsun demektir. Hisse ceza almış. Ohhhh pek güzel olmuş mu yazalım.

Tamam senin dediğin olsun okuyanlar anlamısdir herseyi sanırım daha sözüm olmaz....

8. Gereksiz bir yere gitti mevzu. Bu hissede kendince sağlam kazanan biri üzerinden gitmiş arkadaş. Sn dudu nun yazılarıyla girdim ben bu hisseye. Kimler geldi geçti iyi bilirim. Psikolojik savaşın en sağlam yaşandığı hisselerdendir kendisi. İlginç olan 1 ay da sadece 1 kez devre kesmiş ve %20 fiyat değişimi olan bir hisseye neden 3 ay bürüt cezası gelir. Kişilerle uğraşmak yerine asıl bu sorunun cevabını arayalım.

Sayfa 936/967 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •