Sayfa 939/967 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Sn broker tecrübeli bir yatırımcısınız ekranınıza tekrar alacağınız naçizane düşünüyorum. İzlemeye devam... yeni yılın ilk haftalarının hareketli geçeceğini ile ilgili ufak bir not düşeceğim sadece )
    Benim burda işim bitti kesinlikle bir daha bu tahtayı almam elimde kalanları da satmam......1,50 den geldi 20 oldu kar marjı kapandı benim için burdan kalkıp 40-50 olsa kazanacapım para yüzde yüz risk aşırı yüksek artık işim olmaz tahta işe yaramaz demiyorum burası büyülü bir dünya realist düşünmek lazım endex 150.000 de 1-2 adet buna benzer tahta buldum 10 lot 50 lot alıyorum hemde alt kademlere pasife yazarak benim için dinlemme zamanı başından sonun kadar bu tahtada psikoljik baskıya mağruz kalan kazanan arkadaşlara ne mutlu ama dediğim gibi bu tahta benim için artık yatırım yapılamaz grupta ekranımda da yok....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Eskiler bu tahtayı bilir kimler geldi geçti yeniler dikkat etsin laflarımdan farklı şeyler çıkartmayın bu tayfa her yerde ve acımasız iheva ihlas türevleri...ızmdc...maalt...ayces...soktas....rays g...dikkaet edin ben onlar ile berbaber onların daha yeni topladıkalrı tahtaları topluyorum.....ve onlardan çok kazancağım buna eminim endex şişti realize gelirse perişan olursunuz......ilk yumrukta herkesin burnu kanar unutmayın
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Hocam merakimi maruz görün bende raysg haric cogu var hepsini alip satmisimdir da..hala olan da var
    Yani daha başlangıçta nasıl biliyorsunuz onların oldugunu (bende biliyorum onları)
    Hayır benim kulisim sağlam biliyordum ama sizinkinin maşallahı var
     Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Eskiler bu tahtayı bilir kimler geldi geçti yeniler dikkat etsin laflarımdan farklı şeyler çıkartmayın bu tayfa her yerde ve acımasız iheva ihlas türevleri...ızmdc...maalt...ayces...soktas....rays g...dikkaet edin ben onlar ile berbaber onların daha yeni topladıkalrı tahtaları topluyorum.....ve onlardan çok kazancağım buna eminim endex şişti realize gelirse perişan olursunuz......ilk yumrukta herkesin burnu kanar unutmayın
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    kendime özgü bazı yöntemlerim var 14 senedir matriks kullanırım onların her operasyonda yeni hesaplar ile yeni insanlar üzerine açtığı hesaplar bana sökmez bulurum...!parmak izi gibi düşünün bu arada izmir çimentoyu da kaldırdı bu gün eleman ......luks kafide de onundur mesela daha fazla ifşa etmeyelim adamı enverimin sağı solu belli olmaz........ takaslar karışıktır ama işe yarar mesela ısgsy de 3,50 den 5 lere A1 AK ve yapıkredi kullanarak sürdü sonra a1 dedki malları işyatırıma sattı ak ve yapıkredi ki malı cıtıye virmanladı ordanda Teb AS ye....cıtı fasondur düşükken alırlar yükselir,sonra düzelme diye satarlar piyasada da yabancı sattı diye satar en son zirveler de yabancı hesaplar ile alış yapmaya başlar vs vs bunlarda numara bitmez......

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Ayrıca opaersyonu ilk metro başlatır................Alcatel il 8-13 harketi daha sonra ata menkul gelir malı alır sonra zararına satış yapar kendi kurumlarına milletin nefesi kesildikten sonra alıp götürür yazdıkça aklıma geliyor doktaş klmasan ve niceleri

Sadece
    kendime özgü bazı yöntemlerim var 14 senedir matriks kullanırım onların her operasyonda yeni hesaplar ile yeni insanlar üzerine açtığı hesaplar bana sökmez bulurum...!parmak izi gibi düşünün bu arada izmir çimentoyu da kaldırdı bu gün eleman ......luks kafide de onundur mesela daha fazla ifşa etmeyelim adamı enverimin sağı solu belli olmaz........ takaslar karışıktır ama işe yarar mesela ısgsy de 3,50 den 5 lere A1 AK ve yapıkredi kullanarak sürdü sonra a1 dedki malları işyatırıma sattı ak ve yapıkredi ki malı cıtıye virmanladı ordanda Teb AS ye....cıtı fasondur düşükken alırlar yükselir,sonra düzelme diye satarlar piyasada da yabancı sattı diye satar en son zirveler de yabancı hesaplar ile alış yapmaya başlar vs vs bunlarda numara bitmez......

Doktada sanki farkli bir durum oldu. Ama onemli degil..
    Syn broker Ferrari sahibi olmussinizdir diye düşünüyorum
    Ayrıca opaersyonu ilk metro başlatır................Alcatel il 8-13 harketi daha sonra ata menkul gelir malı alır sonra zararına satış yapar kendi kurumlarına milletin nefesi kesildikten sonra alıp götürür yazdıkça aklıma geliyor doktaş klmasan ve niceleri

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by LittleB00S Yazıyı Oku
    Doktada sanki farkli bir durum oldu. Ama onemli degil..
    Syn broker Ferrari sahibi olmussinizdir diye düşünüyorum

tüm karlarım temettü hisslerinde .eregli aselsan kordsa borusan kochol.......bunlarla hesabım farklı burdan kazandığım 1 milyon civarı para oldu şükrolsun

Sayfa 939/967 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •