Sayfa 651/967 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. temettü verimi ne olur ??son gelişmelerden sonra

2. teknikden anlayan arkadaşlar bu kağıdın ederi nedir bilen varmı

3. alanlarada satanlarada selam olsun
    Son düzenleme : mustafa423; 17-10-2018 saat: 14:47.

4.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    İşlem hacmi çok yüksek ve tavan kapattık. Bu ortalama maliyetlerin yukarıya taşındığını ve de alıcının gücünü gösterir.

Daha önce çeşitli hisselerde yaşanan benzer durumlarla bu akşam bir kıyaslama yaptım. Buradan bir hedef rakam çıkardım ama burda yazmak istemiyorum.

Bu hissenin kemik yatırımcısı hissede ister galip olsun ister ahmet mehmet bakmadan burada bulunmalı diye düşünüyorum. Çünkü borsada artık algolar temel açıdan değerleri hisseleri sürekli düşürüyor. Çıkışlar ise sert ve kısa sürede olup bitiyor. Burası Amerikan borsası değil malesef hatta yatırımcı yeri de değil. Öyle ya da böyle Fiyat yukarı gidiyorsa iyidir. Hissenin gerçek ederi buraların çok üzerinde olduğu için ben bugün malın üzerinde sakin sakin oturup izledim.

Ayrıca bu spek her kimse teşekkürler çünkü sayesinde maliyetim SAT-AL larla 0.5'e düştü.

Ben kendimce bu hissede yapılan hazırlığın 2 yılı bulduğunu ve hedefin de bu ölçüde yüksek olması gerektiğini düşünüyorum.
    Feridun Bey özelden hedef fiyatınızı yazar mısınız? Benim beklentim ile kıyaslama yapacağım, belki ortak düşünüyoruzdur..
    Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. maşaALLAH takipçiler artmış Bu başlığı şu anda 34 kişi okumaktadır. (5 üye ve 29 ziyaretçi)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Burada hedef belirtmek belki kafa karışıklığı yada yanlış anlaşılmalara sebep olur fakat yaklaşık yarım saat de tawan giden be hacmi giderek azalan bir kapıt ise nerelere gideceği az çok bellidir !!

7. tavanda ne kadar var paylaşabilecek varmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,017
     Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Kefirci arkadaşın dediği gibi oldu beş yıl bekleyenle beş gün bekleyen arasında fark kalmadı.
    Ben de o zedelerden birisiyim

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 651/967 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •