Sayfa 753/967 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,964
     Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Yazık oldu bu sefer 2 TL nin altına inmeyeceğini düşünmüştüm yanıldım.böyle bir hisse için üzücü bir durum.
    Kotu kaydilar...

Sert civi sucuk gibi oldu bu is...

Bu arada bir arkadas bulmus bu sucugu, deneyip bir yorum yazacak...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Bu kağıdın hacmindeki artış bana enterasan geliyordu. Biraz hacimsiz geri geldi sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. https://www.haberturk.com/is-bankasi...261854-ekonomi

Maxis yavaştan çalışmaya başlıyor anlaşılan. Maxis'in yönetim kurulu ve üyelerine baktığımda bizim şirketin genel müdürü, ortoproyla ilgilenen eleman falan var. İş girişim dışında yeni bir girişim sermayesi kurmalarında amaç nedir? İş girişimde boka battık baştan başladık diyorsan neden aynı adamlarla yeni girişim sermayesi şirketi kuruyorsun?
    The man who passes the sentence should swing the sword

4.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/is-bankasi...261854-ekonomi

Maxis yavaştan çalışmaya başlıyor anlaşılan. Maxis'in yönetim kurulu ve üyelerine baktığımda bizim şirketin genel müdürü, ortoproyla ilgilenen eleman falan var. İş girişim dışında yeni bir girişim sermayesi kurmalarında amaç nedir? İş girişimde boka battık baştan başladık diyorsan neden aynı adamlarla yeni girişim sermayesi şirketi kuruyorsun?
    Bize göre yani yatırımcıya göre boka battık muratcığıma göre işler ayna ben yıllar önce söylemiştim bir insanın aptal yada art niyetli olması lazımdı böyle bir doktora ortak olması için ne demek istediğimi anlayabidinmi kardeş murat binmiş sırtımıza turat babam turat inmezzzzzzzzz daha ne gülücüklü pozlar verecek aynı adamla

5. Isgsy belkide tasfiye edilir yada bi tane daha kurar burdaki parayı oraya bi şekilde alırlar eninde sonunda bi bulaşır bence bu şirkette isgsy ye ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bize göre yani yatırımcıya göre boka battık muratcığıma göre işler ayna ben yıllar önce söylemiştim bir insanın aptal yada art niyetli olması lazımdı böyle bir doktora ortak olması için ne demek istediğimi anlayabidinmi kardeş murat binmiş sırtımıza turat babam turat inmezzzzzzzzz daha ne gülücüklü pozlar verecek aynı adamla
    muratcığım boşunamı ortoproyu dibine kadar bize kilitledi ?Yani bize bedel murtacığıma ödül olmuş oldu ,bu işler böyle muratcığım sattı şirketi bu şirkete otak olmakla kendi cebi doldu bizimki boşaldı benim düşüncem budur ,çünkü az bir otraklıkla girildi sonra yıllar içinde bize girdikçe girdi en sonunda bu ölü eşek bizim sırtımıza bindi ,bindirildi olan budur

7.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/is-bankasi...261854-ekonomi

Selamlar. Farkı Girişim Fonu olması değil mi yoksa ikinci girişim şirketi kurulmuş değil .İş Girişim gibi doğrudan ortak olma gibi bir durumları olur mu yoksa halka açık şirketlerin hisselerine mi yatırım yaparlar bu önemli .Eğer İş Şirieşimin hisselerini de alarak yatırım yapabilirler ise bizim için olmumlu olur .Detayını bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa şimdiden teşekkürler.
    Eğer

8. Ya da iş girişimin iştiraklerini alamazlar mı iki tane bilişim şirketi var zaten .

Sayfa 753/967 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •