Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

TBMM Başkanı Şentop: Doları basan biz değiliz, fiyatını belirleyen biz değiliz / Sputnik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Üçüncü Türden Tehlikeli Yakınlaşmalar
    İlginç bir durum amaç ne acaba
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sözcü : FETÖ soruşturmalarından aklanan işadamı Fettah Tamince'nin beraat gerekçesi belli oldu. Gerekçeli kararda Tamince'nin, KHK ile kapatılan FETÖ'ye ait Mevlana Üniversitesi'ne ücretsiz bina tahsis ettiği ancak bu yardımı “Hayır amaçlı yaptığı” vurgulandı. Tamince hakkındaki tek dava Konya'da açıldı.

Konya Başsavcılığı, Tamince hakkında FETÖ terör örgütüne yardım iddiasıyla iddianame düzenledi. İddianamede toplam 74 sanık yer aldı. Ancak Konya 2. Ağır Ceza Mahkemesi, bu dava sonunda Tamince'nin beraatına karar verdi. Kararda “2008 yılında sanığın örgütün varlığından haberdar olduğuna ve bilerek ve isteyerek yardımda bulunduğuna dair mahkumiyete yeterli ve inandırıcı delil elde edilememiştir” denildi. Tamince'nin örgüt üyeliğinden beraatı ise, “FETÖ hizmet hareketi olduğu dönemde toplumun bütün kesimlerini aldattı” gerekçesine dayandırıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Sudan'da El Beşir karşıtı gösteriler: Yeni Arap Baharı mı?

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-47508210
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik operasyonlar çerçevesinde 15 Temmuz 2016'dan bu yana 511 bin kişinin gözaltına alındığını, tutuklu sayısının ise 30 bin 821 olduğunu bildirdi

6. Gözümüz aydın! Nur topu gibi bir vergimiz daha oldu
    3 liralık pakete 5.2 lira vergi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın ''Bir ülkeden 26 milyon zarf geliyor, vergi yok'' sözlerinin nedeni anlaşıldı. İçinde 3 liralık ürün olan yurtdışı paketlerden bile 4.5 TL gümrük sunum ücreti ve 70 kuruş damga vergisi alınmaya başlandı.

https://twitter.com/Tarhan_Nuray/sta...36458294566914
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Nasrullah Ayan'dan gündem değerlendirmesi.

https://www.youtube.com/watch?v=dXRD...ature=youtu.be

8. Ne yurtiçi ne yurtdışı....yiyecek haricinde çok elzem değilse hiç bir şey almıyorum.
    No alışveriş, no vergi..

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Gözümüz aydın! Nur topu gibi bir vergimiz daha oldu
    3 liralık pakete 5.2 lira vergi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın ''Bir ülkeden 26 milyon zarf geliyor, vergi yok'' sözlerinin nedeni anlaşıldı. İçinde 3 liralık ürün olan yurtdışı paketlerden bile 4.5 TL gümrük sunum ücreti ve 70 kuruş damga vergisi alınmaya başlandı.

https://twitter.com/Tarhan_Nuray/sta...36458294566914
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •