Sayfa 182/1000 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Çok komik... gerçekten de... hemi de de kulak memesi sevilecek birisi... muhabbetle kucaklanacak birisi...
    Köfte muhabbeti vardı divan toplantisinda yerlere yattim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Günaydın kafe , hayırlı cumalar .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Ali İhsan Uygun atandı.

DHMİ Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Gökhan Evren ve Mehmet Ateş getirildi.

Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol ise 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2'nci maddesi gereğince görevinden alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yeni Zelanda'da camiye silahlı saldırı düzenlendi. Gördü tanıkları saldırıda çok sayıda ölü yaralı olduğunu belirtiliyor. /NTV -Son dakika

5.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Doğruya doğru...
    Gote got demeli hiç şüphesiz.

Reuters haber ajansına göre bir grup gazeteciyi bilgilendiren üst düzey Amerikalı yetkililer Türkiye’nin S-400 füze sistemini satın alma kararının NATO için bir ulusal güvenliksorunu yaratacağını savundu. Üst düzey yetkililer Türkiye’nin S-400 kararının NATO’dan çekilmeyle eş değer olmadığını ancak konunun sadece ticari bir karar olarak değil ulusal güvenlik meselesi olarak görülmesi gerektiğini kaydetti. Hem Amerika hem de NATO müttefiklerine F-35 açısından risk o kadar ciddi ki iki sistem birlikte yer alamaz”
    diye konuştu.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Gote got demeli hiç şüphesiz.
    Can yücelciyiz diyon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yeni Zelanda'da camiye silahlı saldırı düzenlendi. Gördü tanıkları saldırıda çok sayıda ölü yaralı olduğunu belirtiliyor. /NTV -Son dakika
    İki camiye yapılan saldırıda en az 9 kişinin öldügü ama camide 200’ye yakın kişinin bulunduğu bildiriliyor

Sayfa 182/1000 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •