Sayfa 234/1000 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Hasekinin isi yas gibi, Yavas Yavas zemin hazırlamaya çalışıyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan : 2 aday yarışıyor , biri Yavaş ama diğeri Mehmet Özhaseki . Bunu kendi partilim olduğu icin söylemiyorum ama bir gercegi söylememiz lazım . Futbol takımı gibi siyasi parti tutulmaz kaldı ki bu zat zaten yuvarlanıyor , kökeni itibariyle MHP’li ama CHP’den gelip aday oluyor , 2 kere aday oldu seçilemedi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

klavyem sürçmüş gene
    RAKILI OLSAYDI
    yerine akıllı yazmışım
    tıpkı patlıcanı gözüne sokayım derken birinin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan : Kurşunlu camini bunlar kurşuna tabii tuttular , kim ? Bu HDP denilen dinsiz , imansız ateist takım. Bunların böyle bir yapısı var . Bunlar tek şeyi yakmak yıkmaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Hastane işi çok zor

Randevu alırsın 15 gün önce doktor saatleri uymuyor diye son anda iptal olur tekrar randevu Alman lAzım derler .

Prof olduğu için o konunun uzmanı için ona tedavi olduğun için kontrole bile tekrar gidemiyorsun .

Omurilik ile ilgili profesör özelde hemen ameliyat dediler ama yaş nedeniyle bu kadar gerek yok korse yeterli demişti özeller hemen ameliyat diyor ,

Bir de bilekte karpal tünel sendromu var en önemlisi sağlık gerisi teferruattır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,632
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    klavyem sürçmüş gene
    RAKILI OLSAYDI
    yerine akıllı yazmışım
    tıpkı patlıcanı gözüne sokayım derken birinin
    YER dimi bunu GAYA
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hasekinin isi yas gibi, Yavas Yavas zemin hazırlamaya çalışıyor!
    Yeseka var birşey olmaz ondan

Hiçbir şey farklı olmaz bence

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    YER dimi bunu GAYA
    samimi duygularımdı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 234/1000 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •