Sayfa 452/817 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Yıl başından sonra ocak ayı sonuna doğru ufak ufak haraket başlar.

2. ABD borsaları coşuyor yarın bizde şov var

Bankalar içinde dibine en yakın ykb kaldı sanırım. şeker bile %40 gitti geldi..bu kadar uzun tepkisiz dip yapan ykb görmemiştim.
    bi roket hak ediyor artık

elimizde çiçekle bekliyoruz
    "4 lotu 1 $ olsun da alalım" durağında ... beaaaaa!⚘
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Yarın bağlasan yine Durmaz

6. İŞcDEN satışlarımızı yapıkrediyle alımladık iki gündür bakalım hayırlısı...aşırı iskontolu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. iş c düzenli olarak hisse geri alım yapıyor koçta tık yok.Biraz alım yapsa tahtanın psikolojisi düzelecek.

8.  Alıntı Originally Posted by Benix Yazıyı Oku
    iş c düzenli olarak hisse geri alım yapıyor koçta tık yok.Biraz alım yapsa tahtanın psikolojisi düzelecek.
    ustad bunları isbankla bir tutmamak gerek...isC de cok iskontolu fakat onlar holding bunyesinde bir cok sirket var...koclar bankada haziranda bildiginiz uzere %100 sermaye artisi yaptilar buna ragmen dusus surmüs fakat uzun vadeli tarihi diblere yakin seyrediyor...bistin toparlamasindan once bunlarda sert dususun duzeltmesini yapacaklardir benim iskontulu bakisim bu acidan %10/20 arasi ivme benim icin kaafi...iki gundur 1.59/1.60 topladim bir miktar...hala da devam...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 452/817 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •