Sayfa 504/817 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE OLAMAZ.
    HERKES KENDİ HÜR İRADESİYLE YATIRIM YAPMALIDIR. KİMSEDEN ETKİLENMEMELİDİR. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK KESİNLİKLE KULLANILAMAZ.

Sayın Gundwane, söylediklerinde haksız mıydı? Bana göre hayır. Çünkü yaşananlara göre hedeflediği rakamlar hiçte abartılı değildi.Bazı dönemler vardır ki, ne beklentiler ne hedefler ne de istekler anlaşılabilir bir anlam içerir. Son dönem belki de bunu gösterdi. Görüşlerine ,hedeflerine katılırsın yada katılmazsın bu sadece seni bağlar. Ama düşüncelerin paylaşılması, bir bilgi havuzu oluşması bence doğru olanıdır.Sayın Kentuf’a gelince kaç yıldır yazılarına bakar fikirlerine önem veririm bilmiyorum.Ama yaklaşık üç –dört yıldır benzer bankada işlem yaptık sanırım.Kendisi fikirlerini paylaşmaktan, ön görülerini savunmaktan çekinecek karakterde değil zannımca, tanıdığım kadarıyla. Bana gelince: bir yazımda kendimi o kadar kaptırdım ki, yanlış olmazsa 2006 yıllarındaki rakam olan 8’li rakamı bile hedefime koymuş ve kendimi bu rakama o kadar inandırmıştım ki, küçük birikimlerimle büyük bir para kazanacağımı hesap etmiştim. Şimdi ne oldu dersen; 1,58 – 1,65 arası sattıklarımın zararını görmemek için inanın ki, hesabıma girip bakmıyorum bile.Diyeceğim yaşananlar ,istek ve arzularınızın çok çok uzağında oluşabilir. Eğer bunu omuzlayacak kudretiniz varsa ne mutlu size.Yoksa “ dalından kopan yaprağın yönünü rüzgarın belirlediği gibi†bir oyana bir buya savrulursunuz.her vurduğunuz kütle canınızı bir kat daha acıtır.Diyeceğim; Sayın “Babanın†topiğinden öğrendiğim kadarıyla ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz en küçük fakir eğlence ve mutluluklar inanın ki, zengin sofrasındaki mutsuzluklardan kat kat değerli ve anlamlıdır. Son söz olarak her iki şahsıda fikirleri ve ön görüleri ile değerlendirin ve kararınızı ona göre verin. Unutmayın kârın tersi zarardır. Umarım zararı olanlar en kısa zamanda zararlarını kurtarırlar, kazananların kazancı daha iyi yerlerde olur.Bu ortamları kendi çıkarları için kullanıp varlıklarını büyüten simsar ve açgözlüler sevineceğine şurada yatırımda bulunan değerli insanlar kazansın. Sağlık ve huzurla kalın.
    Not: Amacım kimseyi kırmak yada eleştirmek değildir. Sadece düşünce paylaşımıdır.Lütfen kendinize yazıldığı hissine kapılıp polemik yapmayın.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

3.  Alıntı Originally Posted by asparuh Yazıyı Oku
    Sayın Gundwane, söylediklerinde haksız mıydı? Bana göre hayır. Çünkü yaşananlara göre hedeflediği rakamlar hiçte abartılı değildi.Bazı dönemler vardır ki, ne beklentiler ne hedefler ne de istekler anlaşılabilir bir anlam içerir. Son dönem belki de bunu gösterdi. Görüşlerine ,hedeflerine katılırsın yada katılmazsın bu sadece seni bağlar. Ama düşüncelerin paylaşılması, bir bilgi havuzu oluşması bence doğru olanıdır.Sayın Kentufâ��a gelince kaç yıldır yazılarına bakar fikirlerine önem veririm bilmiyorum.Ama yaklaşık üç â��dört yıldır benzer bankada işlem yaptık sanırım.Kendisi fikirlerini paylaşmaktan, ön görülerini savunmaktan çekinecek karakterde değil zannımca, tanıdığım kadarıyla. Bana gelince: bir yazımda kendimi o kadar kaptırdım ki, yanlış olmazsa 2006 yıllarındaki rakam olan 8â��li rakamı bile hedefime koymuş ve kendimi bu rakama o kadar inandırmıştım ki, küçük birikimlerimle büyük bir para kazanacağımı hesap etmiştim. Şimdi ne oldu dersen; 1,58 â�� 1,65 arası sattıklarımın zararını görmemek için inanın ki, hesabıma girip bakmıyorum bile.Diyeceğim yaşananlar ,istek ve arzularınızın çok çok uzağında oluşabilir. Eğer bunu omuzlayacak kudretiniz varsa ne mutlu size.Yoksa â�� dalından kopan yaprağın yönünü rüzgarın belirlediği gibiâ� bir oyana bir buya savrulursunuz.her vurduğunuz kütle canınızı bir kat daha acıtır.Diyeceğim; Sayın â��Babanınâ� topiğinden öğrendiğim kadarıyla ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz en küçük fakir eğlence ve mutluluklar inanın ki, zengin sofrasındaki mutsuzluklardan kat kat değerli ve anlamlıdır. Son söz olarak her iki şahsıda fikirleri ve ön görüleri ile değerlendirin ve kararınızı ona göre verin. Unutmayın kârın tersi zarardır. Umarım zararı olanlar en kısa zamanda zararlarını kurtarırlar, kazananların kazancı daha iyi yerlerde olur.Bu ortamları kendi çıkarları için kullanıp varlıklarını büyüten simsar ve açgözlüler sevineceğine şurada yatırımda bulunan değerli insanlar kazansın. Sağlık ve huzurla kalın.
    Not: Amacım kimseyi kırmak yada eleştirmek değildir. Sadece düşünce paylaşımıdır.Lütfen kendinize yazıldığı hissine kapılıp polemik yapmayın.
    1.58-1.65 araliginda satmanin sebebi neydi peki

SKR-H0 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Piyasa Değeri (USD) 2.847.267.338
    Piyasa Değeri (TL) 15.204.692.311
    Özsermaye (TL)(**) 40.302.177.000
    Sermaye (TL) 8.447.051.284
    Net Kar (TL) 3.586.254.000
    ** 202018-9 Bilanço dönemi için
    Piyasa degeri 15 Milyar 1,80 Tl hisse fiati uzerinden , baska lafa soze gerek yok ozel banka lar icinde en ucuzu ? Takasi su sira sirf yabancilar alimda , diger ozel bankalarin Borsada ki su durumuna gore sahsen 30 milyar piyasa seviyesine gelmeli , oz sermaye bedelli yaptiktan sonra sindirmesi kolay olmadi diye dusunuyorum , sahsi gorusum olup yatirim tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    sn karya başınız sağolsun.
    Bende diyorum neden gözükmüyorsun diye.

Mekanı cennet olsun.
    Kentuf kardeşim, Sn.Expertadvisor, Sn. Guvence, Sn 0101 ve Sn Benix...teşekürler ederim.sağolun
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. bankalar.jpg

Hala yukari cok yolu var, YTD.

8. Yapı Kredi Sermaye Benzeri Borçlanma İşlemi ile Alakalı Kısa Düşüncelerim...

https://suphecikimse.blogspot.com/20...borclanma.html

YTD

Sayfa 504/817 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •