Sayfa 313/817 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. [IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,524
    Endeks dahil dirençlerden döndü bankaların çoğu ya biraz gevşetip güç toplayıp topuklayacak
    Yadaaa ...

Akşama belli olur

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,524

4. 1.32 hedefli bi obo çiziyor..
    Amma velakin..
    0. OBO lar tabanlarda gözlenmez tepelerde gözlenir
    1. At başı bankalarda böyle bi obo yok..Tam tersine taban oluşturma sinyalleri var.
    2. Bu OBO tek başına bu bankada çalışmaz diğer bankalarıda etkileyecek GENEL EKONOMİK sıkışma eşliğinde olabilir.
    3. Bir diğer seçenek AKBNK ve GARAN eşliğinde endeks şekillenmesinde AKBNK ve GARAN ın bi önceki diplerine yeniden daldırma kapsamında YKBNK nın 1.32 leri çok rahat görmesi söz konusu olabilir.
    4. Bugün yarın OBO yu yırtıp atan yüzde 5 ve yukarısı bir + kapama durumu..(çok zayıf bi ihtimal) OBO ihtimalini ortadan kaldırır..

Yıllardır takip ettiğim bir banka idi..
    Geçen seneki 1 e 2 banka rallisine en isteksiz katılmasından dolayı bedelli beklediğimi de yazmış idim..
    Oraya kadar doğru çıkmama rağman bedelli sonrası isteksizliğin devamı arka planda başka sorunları da olduğunu düşündürüyor..
    ama AKP koç
    ama italyanlar koç
    ama sade italyanlar
    genel ekonomik durumun kötülüğü GARAN ve AKBNK ile endeks şekillendirme
    kalitesiz kredi portföyü..

bizim bilemediğimiz bir sıkıntısı devam ediyor.

son olarak..
    son 5 günlü mum barlar hiç de tabandan çıkış sinyali vermiyor
    1.66 dalışı bekliyorum..

5. KLNMA ile başkayan tavan serisi
    İŞ üzerinden CHP hisseleri aldın verdin tartışması
    ISBTR ISATR ISKUR daki hareket..

Bana devletin FAİZ belası ile başa çıkmak için elindeki (RTE nin elindeki aslında) banka sayısını çoğaltma yönüne gideceğini (iş ziraat halk vakıf klnma küllerinden diriltilmeye çalışılan emlakbank ı da katın)
    Tabikide bu şekilde tek bi noktadan yönetilen 5-6 çok büyük banka ile piyasa nın en büyük oyuncusu olması yollu ÖZEL bankalar üzerinde baskı oluşturma (indir faizleri) (aba altından sopa gösterme de dahil) yolununu seçildiği izlenimizi uyandırdı..

TR için kıyamet senaryosu gibi bir durum planlanıyor olabilir..

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Kah kah aynı şey benim başıma geldi.
    10,75 ten Ereğli alacaktım.

Buna bir bulaştım.düştükçe aldım
    Şuan 6 kademe tersteyim.
    Bende bugün aldım yanlış yola mı girdim acaba. Sayfaya bakayım ne var ne yok diye bir gözatalım demiştim. 😀

bu da gidecek.gitmemesi için hiç bir neden yok.yeteri kadar açıkçı yok bu aralar.....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    1.32 hedefli bi obo çiziyor..
    Amma velakin..
    0. OBO lar tabanlarda gözlenmez tepelerde gözlenir
    1. At başı bankalarda böyle bi obo yok..Tam tersine taban oluşturma sinyalleri var.
    2. Bu OBO tek başına bu bankada çalışmaz diğer bankalarıda etkileyecek GENEL EKONOMİK sıkışma eşliğinde olabilir.
    3. Bir diğer seçenek AKBNK ve GARAN eşliğinde endeks şekillenmesinde AKBNK ve GARAN ın bi önceki diplerine yeniden daldırma kapsamında YKBNK nın 1.32 leri çok rahat görmesi söz konusu olabilir.
    4. Bugün yarın OBO yu yırtıp atan yüzde 5 ve yukarısı bir + kapama durumu..(çok zayıf bi ihtimal) OBO ihtimalini ortadan kaldırır..

Yıllardır takip ettiğim bir banka idi..
    Geçen seneki 1 e 2 banka rallisine en isteksiz katılmasından dolayı bedelli beklediğimi de yazmış idim..
    Oraya kadar doğru çıkmama rağman bedelli sonrası isteksizliğin devamı arka planda başka sorunları da olduğunu düşündürüyor..
    ama AKP koç
    ama italyanlar koç
    ama sade italyanlar
    genel ekonomik durumun kötülüğü GARAN ve AKBNK ile endeks şekillendirme
    kalitesiz kredi portföyü..

bizim bilemediğimiz bir sıkıntısı devam ediyor.

son olarak..
    son 5 günlü mum barlar hiç de tabandan çıkış sinyali vermiyor
    1.66 dalışı bekliyorum..
    Son dönemdeki olumsuzluk görünümüyle ilgili aynı duygu ve düşünceleri paylaşmışız.Hem TSKB hem de burada galiba hatalı duruş sergilemişim. Umarım biz yanılırız da zaman bizi haksız çıkartıp zararda olanları mutlu eder.Söylediğiniz gibi endeksi şekillendiren kısımdakilerde olmak daha öncesi alınması gereken doğru kararmış. Hayırlısı olsun.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

Sayfa 313/817 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •