Sayfa 361/450 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bakalım Galip işi yarıda bırakacakmı yoksa ozgyo da yaptığı gibi 1.50 den 12.50 lere mi, bu adamın kağıtlarından her zaman sürprizler çıkıyor ona göre

2. Persembe 1.33 den temsili 100 lot aldım daha sonra mobilden grafiğe baktım 1.19 1.20 civarında boşluk gördüm gelir mi gelmez mi derken 1.50 ye doğru gidince umudu kesmiştim... Kapanışa yakın ekranı açıp bir baktım 1.19 1.20 çalışıyor şaka gibi geldi... Keşke başka bir şey isteseymişim...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Persembe 1.33 den temsili 100 lot aldım daha sonra mobilden grafiğe baktım 1.19 1.20 civarında boşluk gördüm gelir mi gelmez mi derken 1.50 ye doğru gidince umudu kesmiştim... Kapanışa yakın ekranı açıp bir baktım 1.19 1.20 çalışıyor şaka gibi geldi... Keşke başka bir şey isteseymişim...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgisayar robot yazılımına karsı mucadele zor.
    gecmıs olsun dususun devamı pazartesı gelecektır.
    0,9-1 bandına kadar durmaz sanırım.

4. Meydanı boş bulan sallamaya başlıyor yok pazartesi 0.90 falan, kardeşim şirketin mali yapısına bir bak da öyle salla bari, 2018 yılı 3 aylık tablosuna bak hissenin değerinin düşük kaldığını anlarsın.Sadece 2018 yılı ilk 3 aylık da ki şirket yapısında ki mali değer artışı, 2017 yıllık dan bile çok büyük, hisseye hareket bu yüzden geldi, menkul yatırım ortaklıkları arasında en iyi hisse şu anda hızlı büyümeye bağlı olarak,milletin vebalini almadan, somut olmayan gerçek dışı bilgileri yazıp kimseyi etkileme burada.Tuttturmuşsun robot diye ayıp ve çok yazık yani.Kağıdın yönünü sadece patronlar belirler ne sen ne de ben.Hissesi olanlara hayırlı kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by aksaray Yazıyı Oku
    bilgisayar robot yazılımına karsı mucadele zor.
    gecmıs olsun dususun devamı pazartesı gelecektır.
    0,9-1 bandına kadar durmaz sanırım.
    Pazartesi borsa kapalı

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Meydanı boş bulan sallamaya başlıyor yok pazartesi 0.90 falan, kardeşim şirketin mali yapısına bir bak da öyle salla bari, 2018 yılı 3 aylık tablosuna bak hissenin değerinin düşük kaldığını anlarsın.Sadece 2018 yılı ilk 3 aylık da ki şirket yapısında ki mali değer artışı, 2017 yıllık dan bile çok büyük, hisseye hareket bu yüzden geldi, menkul yatırım ortaklıkları arasında en iyi hisse şu anda hızlı büyümeye bağlı olarak,milletin vebalini almadan, somut olmayan gerçek dışı bilgileri yazıp kimseyi etkileme burada.Tuttturmuşsun robot diye ayıp ve çok yazık yani.Kağıdın yönünü sadece patronlar belirler ne sen ne de ben.Hissesi olanlara hayırlı kazançlar.
    Yavrum bu galip ağanın hissesi bunda finansallar filan işlemez isterse 500 milyon kar etsin ağanın canı isterse 10 kuruşta yapar 10 lirada ondan başkasıda bu senette para kazanamaz

7.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Yavrum bu galip ağanın hissesi bunda finansallar filan işlemez isterse 500 milyon kar etsin ağanın canı isterse 10 kuruşta yapar 10 lirada ondan başkasıda bu senette para kazanamaz
    Kardeş arkadaş da yorumunun sonunda seninle aynı şeyleri yazmamış mı zaten hissenin yönünü sadece patronlar belirler diye. İkinizin yazdığının özeti de bu bana kalırsa

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Future kodlu şahıs, yaşım 60 ve torun sahibiyim 36 ve 33 yaşında çocuklarım var benim öyle yavrum falan terbiyesizlik yapmadan yazman deha etik olurdu, öncelikle karşında ki bir insan ve küçümsemeden yazılarına dikkat et, ayrıca gözlerinde sorun var senin bir doktora çık, yazımı bir daha okursan bende Patron bilir diye yazmışdım sana benden bu kadar.

Sayfa 361/450 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •