Sayfa 369/450 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ne zevk alıyorlar hala öğrenmiş değilim, geçen 90 ve 1 bandı olur diyen şimdi de 70 kuruşlar diye iddia ederek çocuk uyutma masallarına devam ediyor hala, rakamları da vererek yazmaya devam ediyor sanki bir borsa uzmanı gibi çok yazık yani, yüksekten alanların mallarını satmasını istiyor garibanları da etkilemeye de devam ediyor.Eline ne geçiyor bu tür kişilerin yıllardır merak etmişimdir fakat çözemedim hala.Yok öyle yağma arkadaş yakında 30 kuruşları yazarsa kimse şaşırmasın arkadaşlar ne diyeyim yazık yani.Her hissenin bir ederi vardır bu hisse de sağlam bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır ederide şu anki fiyatların üstündedir, kimse yanılıp da malını kaptırmasın zararına düşüncem bu yönde.

2. Borsa da şu fiyat olur şu fiyat olmaz demek doğru değil. Hele Galip varsa işin içinde. Ancak bu hissenin 70 kuruş olacagini soylemek bence iyi niyetli değil. İki misli büyümüş ve kârını önemli miktar arttırmış bir şirket icin bu fiyatlar çok ucuz. Borsa ucuza pahalıya göre dinamikleri olan bir piyasa değil ancak er geç ederine gider şirketler. Yabancı payı olayına gelince şahsi düşüncem bu hissede yabancının mumkunse hiç olmaması. Yerliler tarafindan spekule edilen hareketleri var. Yabancı icin kurumsallığı netlesmis ve istikrarlı sağlıklı yükseliş yapılacak bir hisse değil. Bu hissede yabancının ky ye faydasi olmaz. Geçmiş hareketlerine bakinca zaten spekülatif hatta manipülatif hareketlere eğilimli olduğu teknik grafikten de anlaşılır. Tüm yatırımcılarına hayırlı kazançlar dilerim. YTD

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaslar 40bın üzeri lotta bende var, zarar 15bın uzerı.
    sizlerden çokta farklı değilim.sahsı goruslerımı paylasıyorum. 0.9-1 bandına gelebılır demısım cokta yukarıda değil su anda.
    ben manipulatör olsam dahada aşağı çekerdim. sadece kendımı onun yerıne koyuyorum, ama sızlere ve bana para kazandıracaksa o kadarını bilmem
    hep birlikte göreceğiz, umudum olmasada umarım yukarı yönlü hareket eder.
    şahsi görüşlerim yatırım tavsıyesı değildir

hepinize bol kazanclar
    [IMG][/IMG]
    Son düzenleme : aksaray; 28-04-2018 saat: 15:36.

4. 70 kuruslar 0.17 cent yapar bu rakama 2008 krizinde geldi kisa surede 0.20 dolara cikti 0.22 cent in altini beklemeyin 0.92 0.96 bandina gelirse kademeli butun nakitimi basarim buralar satma yeri degil arkadaslar 0.35 centten sonra kagittan vedalaşín 1.02 ortalamayla aldigim kagidi 7 ay sonra gecen hafta 1.475 ortalamayla sattim hepimize bol kazançlar

5. Yok kardeşim sende tek bir LOT dahi hisse yok, sen sadece sayfalarda egosunu tatmin etme hastalığı olan kötü niyetli şahıslardan birisin, bence normaldir ve bu hastalık dan kurtulmak çok zordur, hiç hissesi olmadığı halde bu tür yalanları yazan bildiğim çok yakın arkadaşlarımı bile yakaladım zamanın da bu sayfalarda, bence normaldirve bu bir hastalıktır devamlı yazmaz ise çatlar, hafta tatilinde elinde cep mobil gözleri ise devamlı hisse net de biri yazsa da hemen birşeyler yazsam diye eli tetikde olan kişilerdir bu türler, onlar borsa uzmanı değil herkes kendi aklına göre alım yada satım yapsın para kolay kazanılmıyor ona göre, iyi hafta sonları herkese.

Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Yok kardeşim sende tek bir LOT dahi hisse yok, sen sadece sayfalarda egosunu tatmin etme hastalığı olan kötü niyetli şahıslardan birisin, bence normaldir ve bu hastalık dan kurtulmak çok zordur, hiç hissesi olmadığı halde bu tür yalanları yazan bildiğim çok yakın arkadaşlarımı bile yakaladım zamanın da bu sayfalarda, bence normaldirve bu bir hastalıktır devamlı yazmaz ise çatlar, hafta tatilinde elinde cep mobil gözleri ise devamlı hisse net de biri yazsa da hemen birşeyler yazsam diye eli tetikde olan kişilerdir bu türler, onlar borsa uzmanı değil herkes kendi aklına göre alım yada satım yapsın para kolay kazanılmıyor ona göre, iyi hafta sonları herkese.
    Vizyonist,
    seninle polemiğe girmeyeceğim.Ne halin varsa gör

7.  Alıntı Originally Posted by aksaray Yazıyı Oku
    yabancı değil, yabancı görünümlü bıyıklı amcalar onlar gel gel dıyorlar yani
    1 ay ıcerısınde yukarı yonlu hareketler yapmaz ıse ,sahsı gorusum 0,70-0.75 ten alım fırsatı vereceğidir.
    herkese bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by aksaray Yazıyı Oku
    arkadaslar 40bın üzeri lotta bende var, zarar 15bın uzerı.
    sizlerden çokta farklı değilim.sahsı goruslerımı paylasıyorum. 0.9-1 bandına gelebılır demısım cokta yukarıda değil su anda.
    ben manipulatör olsam dahada aşağı çekerdim. sadece kendımı onun yerıne koyuyorum, ama sızlere ve bana para kazandıracaksa o kadarını bilmem
    hep birlikte göreceğiz, umudum olmasada umarım yukarı yönlü hareket eder.
    şahsi görüşlerim yatırım tavsıyesı değildir

hepinize bol kazanclar
    [IMG][/IMG]
    Yorumlarınızda ki rahatlığa bakılırsa 15 liralık zararı pek önemsememiş bir profil çizmenizde ilginç.

8. aynen dediğim gibi
    Son düzenleme : Vizyonist; 29-04-2018 saat: 09:00.

Sayfa 369/450 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •