Sayfa 383/450 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sonunda brüt takasa soktular hısseyı.

kapa düşen haberde 13-27 aralık tarıhlerı arası brut takas ıslemı gecerlı olacaktır ıbaresı var.

avturda yapılan operasyonu atlasta beklerken öncesinde brut takasa sokularak senet ya geldıgı 1 lira sevıyesıne ındırılecek yada toplanan kagıtlarla beraber bruttun cıkmadan 2 lirayı çoktan geçmiş olacak. izleyip görecegız.

ilginç olan hıcbır yerde atlas ıle alakalı yazıp çızen yok. ya gercekten mıllette bu kagıt yok gunlukculer yada başka seyler var bılmedıgımız. ama bu kagıdın uzuncuları yoktu 1 hafta oncesıne kadar. bakalım undan sonra atlasın şuradan elıme verdıler dıyecek uzuncularımı olacak suradan sukadar karla cıktım tuh dıyenlerımı olacak.

2. çok enteresan takas değişimleri var kriz zamanlarının güzide senetleridir.yatırım ortaklıkları bir nebze güvenli limandır.bu hissede küçük yatırımcı yok.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. O kadar lotu kime sattığı belli oldu. Batuhan Başaran Çelik adında birine devretmiş önceki akşamki 1.5 milyon lotu. Bilerek taban yaptırıp ordan devri gerçekleştirmişler.

Istek üzerine...hayırlı akşamlar.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bugünkü temettuler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : ATLAS : 04.01.2019

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ATLAS.E payı 07/01/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 21/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Kim ne yapsın Atlası speği için iyi olmuş açıkçı gelmez rahat götürür tahtayı

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Temettuyu niye vermedi bunlar...

Sayfa 383/450 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •