Special Days Image
Sayfa 246/324 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Merhaba sn sanfransisko. Cezam bugün bitti. Benim bir tane mtryo alın dediğim mesajımı paylaşır mısınız?

Kademeli olarak 10x seviyesine kadar aldım kendi adıma.. Böyle yazarak itham ederek bir yere varamayız. Kar da zarar da ky için. Allah sağlık sabır güzellik versin..

Iyi bayramlar..
    Buraya yazmayacağım bir süre, diğer tarafta iyiyim, lütfen polemik yaratmayınız.
    Saygılar.
    Zaten senin alın satın demenle hisse alsak burda ne işimiz var Senin öngörülerin ve yorumların ne kadar tutarsız olduğunu göstermek için yazıyorum birkaç aydır burdayım ve forumu devamlı takip ederim senin yazdığın şuydu Haziranda ECBYO ismini Mtryo diye değiştirecekti sen her Galip in hisseye davetiye gönderiyordun şenlik başlıyor diye hatta 2.xx fiyatlardan da topluyordun değilmi kendi adıma iyiki yazmışsın bu durumdan şüphe edip 2.24 maliyetli hisselerimi 2.07 den zararla sattım iyiki satmışım dursaydım yüzde 60 zarar yazacaktım o zararıda burdan çıkarmak için burdayım sen uzun bir süredir burda olma zaten sen olduğunda olmamak gerektiğini anladım şu Mübarek Bayram günü beddua etmem ama eden bulur

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Merhaba sn sanfransisko. Cezam bugün bitti. Benim bir tane mtryo alın dediğim mesajımı paylaşır mısınız?

Kademeli olarak 10x seviyesine kadar aldım kendi adıma.. Böyle yazarak itham ederek bir yere varamayız. Kar da zarar da ky için. Allah sağlık sabır güzellik versin..

Iyi bayramlar..
    Buraya yazmayacağım bir süre, diğer tarafta iyiyim, lütfen polemik yaratmayınız.
    Saygılar.
    Vay anasını insan bu kadar mı haysiyetsiz onursuz olur? Sen değilmiydin 2.14 den topluyorum her tarafa 1 haziranda hisse isim değiştirecek uçacak diye kap haberini paylaşıyorum diyen.Ben teknik analizde hisse düşecek diye ana avrat küfür eden sen değilmiydin?
    Oyununu bozunca gerçek yüzün ortaya cıktı.iyi ki ceza almışsın yoksa kaç kişinin daha canını yakacaktın.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

Hissenet milletvekili seçimleri anketimize oylarınızı alalım
    oylar kesinlikle gizlidir
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yazmayalım lütfen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Arkadaşlar günlük alış satışları paylaşabilecek var mi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dolaşımdaki pay %81 çıkmış tamamını mı piyasaya arz edecek. Pay başına net aktif değer 2,15 TL inandırıcı mı?

6. Borcu olmayan , ederinin yarısı fiyattan işlem gören bu hisse , şu ortamda en risksiz hisse gibi duruyor. Yalnız tek risk , şirketin sahibinin Galip olması.Şirketi rezil de edebilir vezir de edebilir. Galip , şu an hissenin fiyatını rezil etmiş durumda. Fakat şirketin içi dolu .İlerde ne olur bunu bilemeyiz.

7. Bugün sonunda brut takas uygulaması sona erecek, kağıda nasıl yansır acaba?

8. 31.05.2018 tarihinde takaslarda % 28.5 kağıdı olan metronun takası % 5' e düşmüş, yani satacak pek kağıdı kalmamış. Kısa süre önce satın aldığı şirketteki hisselerini satış amacı neydi acaba? Düşük fiyatlardan toplamaksa kağıt belki biraz toparlar.

Sayfa 246/324 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •