Sayfa 23/107 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by snıper Yazıyı Oku
    Twitter da bi arkadaş, güzel yayla grafiği paylaşmış... Düşeni kırmak üzere demiş, bence de 2018 in güzel hisselerinden biri olcak gibi... Yatırım tavsiyesi değildir... Ben temmuzdan bu yana bekliyorum.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yüzde 150 bedelli paranızda hazırdır o halde. 10 bin lotu olan 15 bin tl daha para hazırlaması gerekiyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Yüzde 150 bedelli paranızda hazırdır o halde. 10 bin lotu olan 15 bin tl daha para hazırlaması gerekiyor

Bedelli için başvurdu... Zaten düştü... Bedelliyide bu fiyattan yapmaz heralde. Gsrayda aynı oldu. Bedelli dedi korkup sattım... Gsray aldığım yere geri geldi... Yaylada bence yukarı yapar.. ne kadar yukardan yaparsa o kadar kasaya giriş olur......yalnış mı düşünüyorum..yatırım tavsiyesi değildir..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Galip bu tahtaya hiç gelmedi geleceğinide sanmam. Bu firma bence ekiz yağ gibi batmaya müsait bir firma. Kayseri yatırımının meyveleri bir türlü gelmiyor. Oraya yapılan yatırım resmen ölü doğdu

Bedelli başvurusu nedeniyle hisse bu fiyatta.SPK tarafından onaylandığı zaman hissedeki hareketi hep beraber göreceğiz.Yatırım yapan bir firma yakın zamandaki kazandığı Akbük ihalesini unutmayalım.Ben gelecek görüyorum bu hissede.Ticarette her şey olur o yüzden herkes kendi yatırımından sorumludur....

4.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

AYLIK GRAFİK GEÇEN YILDAN EN DÜŞÜK 1.27 NOKTASINA İŞARET EDİYOR
    O grafik geçen yıl hissenin kısa bir süre piyasa yapıcısız durumda kalmasından kaynaklı geçici bir dönemi yansıtıyor..

5. 9. ay verdiği sat bugün itibariyle ala dönüştü umarım devamı gelir....bol şans hissede olanlara......ytd

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 2 gündür hareketli. 2.22 gördü an itibariyle ama yine de ucuz kalıyor normalde 2.38 civarı olmalıydı şu an.inşallah bu hareket bedellinin onaylandığını gösterir hayırlısıyla....

8. 2.38 dedik oldu vallahi tavan yaptı daha ne olsun.

Sayfa 23/107 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •