Sayfa 34/107 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 265 - 272 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. Bende bi hareket plani uygulayacagim ama O.Ç yapikredi halen ruchanlari yansitmadi. Onlari bekliyorum!

2. Yayla ruchan alan ne kadar para yatirmasi lazim ve eline nekadar eski hisse gecicek

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Kardesim istersen YAYLAR hisselerini satarsin bedelliye girmezsin. Yok ben ruchanlar da deger kazanir dersen bedelliyi bekleyip bedelliye de gjrecem dersen hesabinda 1850 TL para bulunduracaksin karsiliginda sana hisse verilecek yola devam edeceksin. Karar senin. Istersen YAYLAR satip suanki fiyattan YAYLA alirsin yola boyle de devam edebilirsin
    Bedelliye katılmak için yani hesapta para olması yeterli mi başka herhangi bir talimat vermeye gerek yok mu?

C5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by fark Yazıyı Oku
    Bedelliye katılmak için yani hesapta para olması yeterli mi başka herhangi bir talimat vermeye gerek yok mu?

C5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardesim kimle calisiyorsan ara onlara sor en iyi bilgiyi onlar verir. Eger yapikredi yatirimla calisiyorsan bi de sen kufur et.

5.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Bende bi hareket plani uygulayacagim ama O.Ç yapikredi halen ruchanlari yansitmadi. Onlari bekliyorum!
    Eskiden broker a bağlanıp satıyorlardı.Aynı uygulama var mı şimdi bilmiyorum bide onu denettirin.

6.  Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Eskiden broker a bağlanıp satıyorlardı.Aynı uygulama var mı şimdi bilmiyorum bide onu denettirin.
    Hocam 1.59 oldu YAYLAR fiyati bu saatten sonra g... soksunlar ruchanlari. Istemiyorum.

Eski hisse 2,56 tl yeni hisse 1 (r) 1.8+1.5 bedelli= 3.3 tl /1.5= 2.2 tl olur arada büyük fark var bu fark belki dahada açılır hele eski hisse alırken iyi araştırın birleşmeler yeni olarak gerçekleşir.

8.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Eski hisse 2,56 tl yeni hisse 1 (r) 1.8+1.5 bedelli= 3.3 tl /1.5= 2.2 tl olur arada büyük fark var bu fark belki dahada açılır hele eski hisse alırken iyi araştırın birleşmeler yeni olarak gerçekleşir.
    şu anda bizim ruhşen ler kaçtan işlem görüyor nereden görebiliriz acaba..

Sayfa 34/107 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •