Sayfa 44/107 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 345 - 352 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

tiger

kimse yüzüne bile bakmıyor yaylada havalar ısınmadı demekki
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. 2.2** gösterdiler bugün daha nereye düşecek bu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu tip hisselerin devri bitti borsada artik, güvenli limana yineliyor insanlar artik geçte olsa, heleki ne is yaptığı belli olmayan iki sandalye bir masa şirketler bitti, zaten çoğunda da patronlar erken davranıp ölü fiyata dediğimiz fiyatlara satıp önce onlar kaçtılar kendi hisselerinden. Reis deyip cuma günleri cuma mesajı atan , profillerinde reisin resmini kullanan bu patronlar ilk çelmeyi seçimlerden önce ekonomide attılar reise. Ama güya caktirmiyorlar bunuda, hepsi hissesini sattı çoktan dolara cevirdiler, ky kaldı birtek hissede.yazık kimlere kaldı memleket.

4. Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.

5. Memleketi halkı soydular

6. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

YAYLA Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 996706

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

tiger

kimse yüzüne bile bakmıyor yaylada havalar ısınmadı demekki

geçen ayda kimse yokmuş şimdide kimse yok o kadar işlem oluyor alıp satanlar bu foruma bakmıyor demek sanırım geçen ay 1,40 lardı şuan 1,63 bilerek rakam yazıyorum geçen ay yazmamışım bakalım 1 ay sonra aşağımı yukarımı olacak
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 44/107 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •