Sayfa 29/107 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 225 - 232 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

Kap : Yayla 10:10:06

acıklama yayla.e ıslem sırasında sureklı ısleme ara verılmıs, tek fıyat emır toplama baslamıstır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap : 18:36:45

acıklama sermaye pıyasası kurulu kararı uyarınca devreye alınan volatılıte bazlı tedbır sıstemı (vbts) kapsamında, yayla.e paylarında 23/01/2018 tarıhlı ıslemlerden (seans basından) 06/02/2018 tarıhlı ıslemlere (seans sonuna) kadar brut takas uygulanacaktır. Not: Vbts kapsamında getırılen tedbırler; a, b, c, d grup degısımı, pazar degısımı ve dıger nedenlerle uygulanacak olan acıga satıs ve kredılı ıslem yasaklarından ve brut takas uygulamasından ayrı olarak degerlendırılmelıdır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hadi bakalım biraz daha güçlü hareket bekliyorum...6,5 tl hedefle aldık yolumuz uzun..YTD
    21.12.2017 tarihli yazım...bol şans...

4. bu kağıt brüt takastamı arkadaşlar bilen varmı
    az bir şey aldım ama hiç bakmadım ne olduğuna

5.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    bu kağıt brüt takastamı arkadaşlar bilen varmı
    az bir şey aldım ama hiç bakmadım ne olduğuna
    Evet brut takasta ama halen delifisek gibi hareketler ediyor bugünde tavan kapatirsa sasirmam. Hadi bakalim seans sonu herkes son kursununu atsin yarin da bi yukselis dalgasi yasamak dilegi ile ...

6.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Evet brut takasta ama halen delifisek gibi hareketler ediyor bugünde tavan kapatirsa sasirmam. Hadi bakalim seans sonu herkes son kursununu atsin yarin da bi yukselis dalgasi yasamak dilegi ile ...
    ya arkadaş ne şans var bende bir kağıda bakmadan daldım oda bu gün girmiş brüt takasa.
    yarın eksi açmazsa bir dakika bile durmam bunda ne spekülatif kağıtmış.
    yarın ola hayrola bakalım..
    şükür fazla almamışım..

7.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    ya arkadaş ne şans var bende bir kağıda bakmadan daldım oda bu gün girmiş brüt takasa.
    yarın eksi açmazsa bir dakika bile durmam bunda ne spekülatif kağıtmış.
    yarın ola hayrola bakalım..
    Valla kagidin sagi solu belli olmaz henuz %90 prim yapmis bi operasyon cekilecek ise belki %200 de yaparlar tabiki çakabilirler de bakalım yarin ne olacak bende cok merak ediyorum. Bugün %17 yapması sevindirdi. 50 bin attık bekliyorum. Simdilik islem hacmi cok dusuk kagidi yukari cekiyorlar. Sert dalgalanmalar yapiyorlar brut takas umrunda bile degil.

8. 2. Seans sattiklarini yerine koyarlar mi acaba resmen -20 gördü geri geldi.

Sayfa 29/107 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •