Sayfa 257/576 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4606 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. O bu şu hepsi bir yana,asıl olan var ki o da hedefleri uluslararası bir şirket haline gelmek,büyümek büyümek ve yine büyümek, Yataş için,ülke ekonomisine katkı ve dolayısıyla da kendileri için yapacaklar özetle..Yolları açık Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşAllah.Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Önemli olan fiyatın bu sene ne olacağı değil on sene sonra ne olacağı.... Bu şekilde fiyat hareketlerine aldanıp satanlar on sene sonra üzülmeye mahkum olabilir... Tıpkı senelerdir borsada işlem yapıpta bu gün ASELSANa bakarak iç geçirenler gibi...

3. Daha önceki konsolideler mali tablolardan az da olsa yukarı geldi.beni yanıltan tek şey 200 milyon ciroya net kar marjini 3.ceyrek marjina yakın hesapladim.ciro patronun dediği rakamla aynı bu yönüyle güven veren bir şirket.konsolide de yine de 68 milyon kar bekliyorum

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Enza Home #EnGüzelAşklara

https://www.youtube.com/watch?v=PYqu9DhPt4g
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

5. Yatırımları bitmiş bundan sonra yatırımdan sonraki karları önemli onun için beklemek gerekli nakitde y.t.d.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bugün kağıdın işlem haciminde ve alış satış kademelerinde bir yoğunluk vardı sebebi ne ola ki

7. birseyler olmasına oluyoda..neler oluyo acaba..

8. pasta börek atacak bir arkadaş var mı kim bu işlemleri çeviriyor

Sayfa 257/576 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •