Sayfa 433/576 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Ben aslında uzun vadeciyim ekranı kapayıp gazete manşetlerinde borsadan tarihi rekor haberini gördüğümde açıp bakmak istiyorum ama bu yataş bi 3.60 bi 4.25 - 4. 50 derken rahat bırakmıyor. Tez zamanda alımları bitirip rahat edeceğim inşallah

2.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    İyi haftalar hissedarlar. Herşeye zam geldi enflasyon %25 de hatırlatırım. Elinizde ki kağıdı sanki biraz ucuza veriyorsunuz... Bol kazançlar.
    https://twitter.com/halilbariskan/st...616413697?s=21

Ek not: tahtanin sahibi ne yapar ne eder bilmem..

3.  Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    https://twitter.com/halilbariskan/st...616413697?s=21

Ek not: tahtanin sahibi ne yapar ne eder bilmem..
    Bunu neye istinaden yazdığını sormak gerek kendisine. Ama soracak bilgi lazım. Satışlarını arttırmış bile olsa maliyetlerden dolayı marjlarda ki daralmanın karlılığa bir miktar etkisi olabilir ama bu etki bahsettiği büyüklükte olmayacaktır. Kaldı ki şirket mağazalarını açmaya, üretim tesislerini büyütmeye ve yurtdışında ki satışlarını arttırmaya yönelik bir çok adımı birlikte atıyor. Tahtanın ekstra bir beklentisi ve hikayesi olmamasına rağmen son zamanlarda ki hareketlere bakıldığında yeni hikaye yazacak sahipleri var gibi görünüyor.

4. #yatas da 5ler konuşulurken 3 lere indik hayra alamatmi

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

5. Aylardır bistte 88.000 ler görülmeden kalıcı yükseliş olmaz deniliyordu. Heralde 88.000 i gösterecekler. Yataşın o seviyelerde 3.30 u görmesi sürpriz olmaz. Endekse bağlı hareket ediyoruz.Bankalar direniyor diğerleri aşağı doğru süzülüyor. İşler rayına girdi rahip gitti abd ile işler düzeliyor dolar düştü ama yabancı için yeterli değil demekki

6. Sirketin magaza acmasi, fabrikalarini genisletmesi ve veya yurtdisinda magaza acmasi su an cok onemli degil bence.

Eger tuketen insanlar olmazsa, harcamak icin para bulamazlarsa, deli gibi yuksek faizler ile borclanirlarsa Yatas ve benzeri firmalar neyi kime satacaklar?

Bence bir cok kisi tuketim aliskanliklarini degistirip mumkun mertebe kendilerini daha kotu gunler icin hazirlayacaktir.

Tabi gene cekincemizi koyalim, neyin ne olacagi belli degil guzel ulkemizde, gene bir kdv indirimi olursa isler azcik degisir. Belki bir yukselis olur ve satis icin kullanilir

Birde arcelik durumu var. bana gore cok iyi oncu bir hisse. Eger gercekten her turlu kotuyu gormussek ve daha da beteri olmazsa buralar donusde olabilir.

Karar yatirim yapan kisilerin. Neredeyiz ne olacak spek ne ister neyi nasil kullanir:-)
    Saygilar,

7.  Alıntı Originally Posted by ozanz Yazıyı Oku
    Sirketin magaza acmasi, fabrikalarini genisletmesi ve veya yurtdisinda magaza acmasi su an cok onemli degil bence.

Eger tuketen insanlar olmazsa, harcamak icin para bulamazlarsa, deli gibi yuksek faizler ile borclanirlarsa Yatas ve benzeri firmalar neyi kime satacaklar?

Bence bir cok kisi tuketim aliskanliklarini degistirip mumkun mertebe kendilerini daha kotu gunler icin hazirlayacaktir.

Tabi gene cekincemizi koyalim, neyin ne olacagi belli degil guzel ulkemizde, gene bir kdv indirimi olursa isler azcik degisir. Belki bir yukselis olur ve satis icin kullanilir

Birde arcelik durumu var. bana gore cok iyi oncu bir hisse. Eger gercekten her turlu kotuyu gormussek ve daha da beteri olmazsa buralar donusde olabilir.

Karar yatirim yapan kisilerin. Neredeyiz ne olacak spek ne ister neyi nasil kullanir:-)
    Saygilar,
    Kdv indirimi sart... satislar cok azalir yoksa devlette olmayan satistan vergi alamaz haliyle....

8. Bir de ek olarak ben yurtdisinda acilan magaza isini cok gozumde buyutmuyorum. Cok onemli ve olmasi gereken birsey ama su an istenen formda mi? Kime satis yapiliyor magazalar nerde, urunlerin albenisi ne vs bir suru benim mutlu olmadigim konular var.

Sayfa 433/576 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •