Sayfa 228/395 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by angaralı umut Yazıyı Oku
    Selam.

16.30: indes, dgate, despc uyuyor.

16.50: indes, dgate, despc tavan ya da tavana yakın.

Olay nedir? Bilgisi ya da görüşü olan lütfen.
    uyuduğu filan yok 3 4 gündğr yaptıgı hareketlere bakmak yeterli indes borsanın düşüşlerine uymuyorsa vardır bir şeyler....eskisi gibi oldu eskidende dgate alır götürürdü bunu.. son 1 yıldır uyumsuzluk vardı aralarında... bizimkinin tavan yapmadığına takılmayın dgate giderse buda gider.. aslında abi bu ama nedense hep onun arkasına takılır...

2. İndeslendik bakalım.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by angaralı umut Yazıyı Oku
    Selam.

16.30: indes, dgate, despc uyuyor.

16.50: indes, dgate, despc tavan ya da tavana yakın.

Olay nedir? Bilgisi ya da görüşü olan lütfen.
    Milli Eğitim Bakanı geçen gün erişim güçlüğü olan öğrencilere destek çalışmamız devam ediyor dedi. Ne desteği acaba? Bilgisayar, tablet, İnternet...
    Neden hareketli acep arena, Armada, indeks grubu, vestel, ttkom 🤔 sadece düşünüyorum asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Anlık ve kollektifi hareketin ilginçliğine dikkat çekmek için "uyuyor" kelimesini kullandım.

Yoksa borsayla birazcık ilgilenen herkes farkında teknoloji/bilişim hisselerindeki hareketin.

Pandemi devam ettiği sürece zaten sırtları yere gelmez.

Nasd** öncülüğünde tüm dünyada rekor üstüne rekor. Yine de nasd**ı izlemek gerekli.

Arena'da 6 ayda 7.5 liradan 30'ların üstüne yolculuk.

İndes ve yavrularının ucuzluğu da ortada.

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    iyi kurtardin...alinacak hisse çok...bu soyguncunun yarin ne yapacagi belli olmaz..
    Bugün bende 13.10 dan vedalaştım...
    Sonuç aynı satar satmaz tavan...

6. Yarina haber gelebilir mi arkadaslar, beklenti gerceklesmesi mi sozkonusudur?

7. haber maber beklemeyin bence ... yerde paçavra gibi sürünen erol bilecik kağıtları azıcık bir pirim yaptı olan bu... yarın geri alırsada şaışrmam... ama sabırla beklemeye devam... illa 20 li rakamları görecek savaş mavaş olmazsa...

8.  Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    Bugün bende 13.10 dan vedalaştım...
    Sonuç aynı satar satmaz tavan...
    Ben bu hisseyi 3 yildir taniyamadim degisik bir spek var....bilanco guzeldi iyi avladi...cikar diyoruz dusuyor duser diyoruz yukseliyor....bir kurtulabilsem bir daha erol ismini duymak istemiyorum....

Sayfa 228/395 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •