Sayfa 28/59 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 217 - 224 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. Seavoice arkadaşım.nasilsin.seni özledim.bu sütten daha önce yoğurt yaptım.cok iyi kaymak tutuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Seavoice arkadaşım.nasilsin.seni özledim.bu sütten daha önce yoğurt yaptım.cok iyi kaymak tutuyor.
    sağolasın Ahmedim bilmukabele sende iyisindir inşallah.. ekim ayına kadar dibi bulursa süte mayayı çalarım ya tutarsa misali

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Takas verebilcek var mı? Son 1-3-12 ay degisikler olursa çok makbule geçer...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

4. Sn beyazsayfa cok kucuk rakamlarla sizin tavsiyeniz ustune hisseye girdim. Kucuk kucuk zamanla pozisyonu arttirabilirimde. Siz oyun kurucu olarak istediginiz gibi rahat hareket edin, ben pasif izlemedeyim.

5. Sn .zagorveciko.ben de sizin gibi izleyiciyim.bu hissenin oyun kurucusu ,şirket sahibinin ta kendisi.eski kurt borsacidir kendisi.kucuklerin sabri nerede ne zaman biter o çok iyi bilir.o yüzden piyasa yapıcısı almıyor.biz de ömrümüz yetene kadar bekleriz.ayrica hisse tavsiye etmek SPK tarafından yasaklandı.zaten ben hiç bir zaman hisse tavsiye etmem.sadece hisse ile ilgili nacizhane fikrimi yazarim.

6. Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim. Tavsiye kelimesini yanlis kullanmisim, kusura bakmayin.

Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Sn .zagorveciko.ben de sizin gibi izleyiciyim.bu hissenin oyun kurucusu ,şirket sahibinin ta kendisi.eski kurt borsacidir kendisi.kucuklerin sabri nerede ne zaman biter o çok iyi bilir.o yüzden piyasa yapıcısı almıyor.biz de ömrümüz yetene kadar bekleriz.ayrica hisse tavsiye etmek SPK tarafından yasaklandı.zaten ben hiç bir zaman hisse tavsiye etmem.sadece hisse ile ilgili nacizhane fikrimi yazarim.

7. Sn. Beyazsayfa Yaprak ile ilgili orta ve uzun vade tahminleriniz nedir?

8. Benim ilgimi hep c grubu tek fiyat işlem gören hisseler çekiyor.kalınma,daysogan,kaplan hep benim kesfettigim hisseler.simdi piyasa yapicisi olmayan 3-4 hisse kaldı.bunlar,ayi cesi,deli petro,kuru dal.piyango ilk hangisine vurur bilemem.ben hepsine ilgiliyim.belki SPK piyasa yapıcısı ni zorunlu hale getirir.o zaman hedef birdir bir.yatirim tavsiyesi değildir.

Sayfa 28/59 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •