Sayfa 224/992 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mevduat Yazıyı Oku
    İngbanktan Para piyasası fonu aldım (FIL) ve sabah saat 9 da satış yazdım saat 14:10 oldu satış gerçekleşmedi,
    likit fon diye bankaya güvenip işlem yaptık yanıldık, para hesaba geçmiyor ve saat 5 ekadar geçer diye cevap alıyorsunuz,
    gün içi parayı kullanma şansınız kalmıyor, ihtiyaç duyduğunuzda bozulmuyor dikkat edin.
    14:20 gibi hesabınıza geçer.

2.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    NurolBank

ytd.

syg,
    sıra aktifbankta, aktifbank da hareket görmek istiyoruz

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Yarin ki PPK toplantisi icin gorusler nedir ?
    Eylul 2018 den beri 4 toplantida da pas gecildi diye hatirliyorum.
    Saygilar
    250 baz puan faiz artsa şaşırmam.

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Olur mu olur ..İyide olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by mevduat Yazıyı Oku
    İngbanktan Para piyasası fonu aldım (FIL) ve sabah saat 9 da satış yazdım saat 14:10 oldu satış gerçekleşmedi,
    likit fon diye bankaya güvenip işlem yaptık yanıldık, para hesaba geçmiyor ve saat 5 ekadar geçer diye cevap alıyorsunuz,
    gün içi parayı kullanma şansınız kalmıyor, ihtiyaç duyduğunuzda bozulmuyor dikkat edin.
    Bugün 13:15 civarı aracı kurum üzerinden alayım dedim "teknik bir sorun nedeniyle işlem yapamıyoruz" şeklinde uyarı çıktı alamadım.Paranın hesabınıza geçiş saatini yazarsanız memnun olurum, sıkıntı yaşanıp gün kaybedilecekse girmemek gerek.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Hocam naptin ya����.. bence pas gececek. Bu yazi atlatip eylulde enflasyon dusmesini bekleyecek.

7. NuRaN sadece nitelikli yatırımcıya mı açık ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Bloomberg HT Araştırma’nın*TCMB*faiz kararına ilişkin anketi sonuçlandı. Ankete katılan 17 kurumun medyan beklentisi politika faizinde herhangi bir değişikliğe gidilmeyeceği yönünde..

Ankete göre yıl sonunda Merkez Bankası'ndan toplam 400 baz puanlık bir indirim olması ve politika faizinin %24'ten %20'ye inmesi bekleniyor.*

Sayfa 224/992 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •