Sayfa 104/198 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 825 - 832 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. 2018 Atatürk kupası At yarışında vking ı tek geçiyorum.banko.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Patronun geri kalan azınlıkları toplaması için ideal bir ortam oluştu.afrin operasyonu sayesinde.

3. Bana göre patron, bize satış baskısı oluşturmak icin denetimden geçmeyen 2018 ilk çeyrekte de zarar gösterecek.ama toplama işlemini B grubu na geçme sınırı olan 1,15 TL civarında yapacak,sonra temmuzda B grubuna geçirip bilançoları düzeltecek sonra 5 ,10 kat fiyatla küçüklere devredecek.filmin adı ; yaşar in intikamı.senaryoma sporsor aranmaktadır.

4. Vking

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bat da kurtulalım
    Y.T.D ironi

Varmı Dünya da böyle
    bir şey.
    Bat da kurtulalım.
    hiç değilse bat ı deriz
    tesellimiz düşer .
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz
    Y.T.D ironi

7. Yegenim Ege üniversitesi tip fakültesinde döçent.amca ara sira kan ver diyince,bende,yeğen kan vermesine veririmde,bu yaşarlara kanlazım olurda,benim kanımı onlara verirlerse isyan ederim dedim.oda derste anlatmış espri konusu olmuş.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Yegenim Ege üniversitesi tip fakültesinde döçent.amca ara sira kan ver diyince,bende,yeğen kan vermesine veririmde,bu yaşarlara kanlazım olurda,benim kanımı onlara verirlerse isyan ederim dedim.oda derste anlatmış espri konusu olmuş.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen bunların evde yandon çıksa itfayenin hortumunu kesmek gerekir yalak. ve gırhız bunlar... zifte boyayıp tüy dikip mahalle mahalle gezdirecrksin...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 104/198 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •