Sayfa 106/198 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 841 - 848 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Böyle serefsz ne bi yönetim gördüm ne bi spek gördüm. 2 side birbirinden orspu cocugu. Borsa 2700 puan cıkar bu nalet düşer. Hala sürünür. Bunu hala almak isteyen aptallar varsa iyi okusun bu forumu ve grafige iyi baksın.. Allah belasını versin bu yönetimin inşallah bu çektirdikleri çocuklarından cıkar

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Böyle serefsz ne bi yönetim gördüm ne bi spek gördüm. 2 side birbirinden orspu cocugu. Borsa 2700 puan cıkar bu nalet düşer. Hala sürünür. Bunu hala almak isteyen aptallar varsa iyi okusun bu forumu ve grafige iyi baksın.. Allah belasını versin bu yönetimin inşallah bu çektirdikleri çocuklarından cıkar
    Dostum sen nerden almasini bilmiyorsan en buyuk apdallik sendeymis.birine kizmadan once kendine kiz.daha once defalarca al satla hissenin ummugunu sIktum.en son 1.16 maliyetli mallarimi bugun 1.20 den caktim.yine kar.daha once sikayet etmistin.yine et selamim olsun sana.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1.20 deki osmanli yatirimdaki mallar benim ispatidir.

4. VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum sen nerden almasini bilmiyorsan en buyuk apdallik sendeymis.birine kizmadan once kendine kiz.daha once defalarca al satla hissenin ummugunu sIktum.en son 1.16 maliyetli mallarimi bugun 1.20 den caktim.yine kar.daha once sikayet etmistin.yine et selamim olsun sana.

Kardes biz öyle 3 4 kademenin adamı degiliz. hedef öyle senin gibi 3 4 kademe olsa biZde alsat yaparız az lotla al sat yapılır da bi 50.000 lot al sat yap bakalım görelim hadi ne yapıyolar sana adamlar 5.000 lotu kaale almıyo bile. Sen 50.000 lot al bakalım gücün varsa, kademe cıkmaz hisse o zaman merak etme

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Kardes biz öyle 3 4 kademenin adamı degiliz. hedef öyle senin gibi 3 4 kademe olsa biZde alsat yaparız az lotla al sat yapılır da bi 50.000 lot al sat yap bakalım görelim hadi ne yapıyolar sana adamlar 5.000 lotu kaale almıyo bile. Sen 50.000 lot al bakalım gücün varsa, kademe cıkmaz hisse o zaman merak etme
    Inan bana nakitim fazla olsaydi 1.11 geldiginde bayaga alicaktim.ayrica hic bir kagada tam portfoy girilmez.bu tur kagitlar 3.4 kademe gordumu cakicaksin af yok.asaga geldiginde tekrar burada olucam ozamana kadar kib.

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Keske sende alsatlar yapsaydinda maliyetini dusurseydin.bence senin korkun malini kaptirmakta.ilerki zamanda b gurubuna gecis beklentisi satin alinacaktir.bundan sonraki dususte bu defa daha fazql karla ayrilacam.speginden gozelrimden operim.sana iyi caktigimi unutma.bunlari okudigunu iyi biliyorum.

7. VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Keske sende alsatlar yapsaydinda maliyetini dusurseydin.bence senin korkun malini kaptirmakta.ilerki zamanda b gurubuna gecis beklentisi satin alinacaktir.bundan sonraki dususte bu defa daha fazql karla ayrilacam.speginden gozelrimden operim.sana iyi caktigimi unutma.bunlari okudigunu iyi biliyorum.

Hayırlısı kardeşim bekleriz yine 1.12 ye düşürsün 25.000 lot alcam baksın bakalım serefsz spek top etcem onu kıvrancak böyle hep

8. Meymenetsiz,suratsız,en çirkin patronlar Feyman ve İdil.zamanında bunları tanısaydım hisselerinden almazdım.bizim burada bir atasözü var.sahibi çirkin olan inek süt vermez..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 106/198 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •