Sayfa 152/198 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Arkadaşlar maliyet kaç

2. Anca 1.10 düşer dedik küt diye düştü. Eskiler derdide inanmazdım.tam cenabetlik kağıt.20 yılda viking 50 kr. tan 1 lira anca oldu.Ama 18 liraları gördü .yavaş yavaş çıkacak gibi diyorum aksini yapıyor.bir kağıt millet in canını yakmamışsa o kağıt çıkmaz. Viking te yüksek maliyet lerde bekleyen çokmu acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Anca 1.10 düşer dedik küt diye düştü. Eskiler derdide inanmazdım.tam cenabetlik kağıt.20 yılda viking 50 kr. tan 1 lira anca oldu.Ama 18 liraları gördü .yavaş yavaş çıkacak gibi diyorum aksini yapıyor.bir kağıt millet in canını yakmamışsa o kağıt çıkmaz. Viking te yüksek maliyet lerde bekleyen çokmu acaba.
    Mutlaka ederini bulacaktir. 4. Ceyrek yillar sonra kar edecek sirket. Malum tuvalet ve havlu kagitlara gelen zamlar ortada. Artik yasar bu sirketi ya kara gecirecek ya satacak. Hangisi olacak bakalim.. 2 side hisseye cok olumlu yansir..

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4.çeyrek karmi edecek. Eminmisiniz. O zaman biraz daha alıyım tek hisse var o da viking.fmizp vardı yüksek ten alip bekleyen , ağlayan yok diye satıp viking aldım.

5.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    4.çeyrek karmi edecek. Eminmisiniz. O zaman biraz daha alıyım tek hisse var o da viking.fmizp vardı yüksek ten alip bekleyen , ağlayan yok diye satıp viking aldım.
    Benim beklentim bu yonde.. 9 aylik bilancoda 30 milyon zarar vardi. 12 aylikta bu 15 milyona falan dusecek

6. Viking eğer kara gecerse 20 yılın acısını çıkarır. Spekmi yoksa yasar mi Kagıti 1 liradan 3 yıldır topladı.yukarı götürmeyecekse ne demeye topladı .
    .

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Benim beklentim bu yonde.. 9 aylik bilancoda 30 milyon zarar vardi. 12 aylikta bu 15 milyona falan dusecek

evet hem dolar düşüşü hemde satışların artmasıyla 9 aylığa göre baya bi zarar azalacak,,önemli olan bu 3 aylık dilimdeki faaliyet karı olacak, ciddi bir kar yazarsa işler yoluna girmeye başlamış olur geriye finansal borç sorunu kalır..Bunuda aşmak için ya bedelli yada şirketin satışı gündeme gelir,,bunlardan hangisi dersek hisselerin büyük kısmı patronda olduğuna göre, kendi cebinden neden bu kadar para koysun üstelik 2020 de yüklü borç ödemeleri var,,satış daha mantıklı olur bu durumda..o zaman geriye makyaj kalır..yatırım tavsiyesi değildir...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

8. Viking lily alkollü mendil i ankarada yunusta 90 lik olanı en ucuz olan marka.geçen 6 adet×4 lira:24 lira verdim.plastik kapağı olan Bim in kendi markası bile 5.5-6 lira.viking teknoloji gelişti rmis plastik kapak koymuş. Çoğu yapışkan bant koyuyor 2 kere aç kapa sonra yapıs maz. Daha önce alkollü mendil üretiyormuydu.
    Ben almışsam halk alır. Hoby marka ile karşılaştırdik lily daha iyi. Ciro yükselir. Iş yerinde artık 2 metre yanımızda havlu peçete var.sektör un önü açık. 250 milyon hasılat az değil. Viking gibi bir fabrika sıfırdan 500 milyon liraya kurulur.sıkıntı yok toplamaya devam.1-2 sene sonra 3 lira olur.satış gibi haber gelirse 10 lira.20 yıl önce 20 kuruş olan çoğu kağıt şimdi 10 -20-30 lira. Bununda normal de 10 lira olması lazım.

Sayfa 152/198 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •