Sayfa 154/198 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. 2000 lot daha aldım. Toplamaya devam.

2. Bu viking te birşey var.2 kademede 550 bin lot yiyor .1.07 den aşağı da ind iremi yor. Millet topluyor..sanki karşılıklı virman yapıyorlar. 7-8 aydir 10-20 bin olan hacım uyuz günlerde bile 300 bin lot. 4 yıldır 1 lira ve operasyon yemeyen viking te ki işlem hacmi birşey lerin haberci gibi.Aihm kararına göre 250 milyon dolar alacak.yaşar devlet le 50-100 milyon dolara bile anlaşılır. Çünkü devlet Aihm kararları na göre benim bildigim demirbank kentbank a bile ceza ödeme di Yaşar a da cuzzi bir para vererek anlaşacak. 1.5 yıldır alamadı. Aihm gitse parayi alir.Devletle ters dusulmez.devlet pınar dyo süt demez bitirir. Uzanin tv si telsimi cukurovasi kepezi vardi.Yaşar bu parayı zor alır. Ancak belki devlet kredilerde yardimci olup yaşar i rahatlatır.

3. Viking in toplam 40 piyasa da 14 milyon Lotu var.garanti deki 8 i çıkar çünkü bana göre oda yaşar in. Kala kala 5 milyon lot var yok.cogunu da diğer bankalarda toplamıştır. Çünkü kağıt ta buraya yazı yazan bile yok karsilikli Virman yapıyorlar. Operasyon olacak da ne zaman. Pınarlar ve dyo yükselir ken viking düşüyor.

Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Viking in toplam 40 piyasa da 14 milyon Lotu var.garanti deki 8 i çıkar çünkü bana göre oda yaşar in. Kala kala 5 milyon lot var yok.cogunu da diğer bankalarda toplamıştır. Çünkü kağıt ta buraya yazı yazan bile yok karsilikli Virman yapıyorlar. Operasyon olacak da ne zaman. Pınarlar ve dyo yükselir ken viking düşüyor.
    yorumların güzel viking'te birşeylerin olacağı belli ama zamanlama önemli yıllardır bir kuruş artmatığı gibi düşüyor sürekli 0.8'ler var daha altta belki oraya gidecek önce

yatırım tavsiyesi değildir.
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

5. 1.07 den aşağı veremez.maliyet i oralar. 80 kuruş lara gelmesi için yaşar in batması lazım. Yaşar borçları na karsilik vikingi satsa rahatlar.gidip pinar sütü satacak hali yok.o zaman bizde hisseleri 10 liradan satariz

6. Aşağı basıyor 1.07 den millet alınca yaşar dayanamıyor fiyati yukarı çekiyor. Çünkü lotları kaptırir.

7. Yaşar viking hisselerin % 90 -95 ni topladı. Boşa toplamadi.sataninda lotları ni alıyor. 1.09 a Lot yiğiyor .biraz lot daha var toplayacagi.geçen gün 4 lot 4 lot toplaması na bayıldım. Spek gözünü ayirmiyor seanstan. Pınarlari bilmem yükselir ama viking patlama yapacak gibi his var içimde o yuzden tüm parayi vikinge yatırdım. Benimkide bir umut .sadece 22 yıllık hislerimë güveniyorum.

8. Hisee de yazı yazan yok demek ki pek kimse kalmamış forum sahibi ben olsam yeri..böyle hisseler para kazandırır.20 yıl önce1 lira 10 yıl önce 18 lira. 4 yıldır 1 lira milleti canından bezdirmis. 4-5 yılda bir operasyon olur.viking ters kagıt borsa çıkarken düşer , düşerken tavan çeker. Viking de ky lot bitince seri başlar. Şimdi 1-2 milyon lot var.onları da toplasin. Diğer aracı kurum lardan kendisinin olan lotları alış yazarak alıyor. Normalde o kadar lot la taban olur.1.09-1.10 dan lotları almış gibi gösteriyor. Ama lot un az kaldığı belli çünkü kendisi alım satım yapmasa kıl kipirdamayacak.sabreden kazanacak

Sayfa 154/198 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •