Sayfa 155/198 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Yaşar viking hisselerin % 90 -95 ni topladı. Boşa toplamadi.sataninda lotları ni alıyor. 1.09 a Lot yiğiyor .biraz lot daha var toplayacagi.geçen gün 4 lot 4 lot toplaması na bayıldım. Spek gözünü ayirmiyor seanstan. Pınarlari bilmem yükselir ama viking patlama yapacak gibi his var içimde o yuzden tüm parayi vikinge yatırdım. Benimkide bir umut .sadece 22 yıllık hislerimë güveniyorum.
    borsada hissler önemli %90-95'ni toplantıdığını nereden biliyorsun? takaslar öyle demiyor ama
    inşallah istediğin gibi sonuçlanır viking beklentin
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

2. 1 hafta sonra 500 lot daha alacam. Bütün para burda .aklimdaki hedef fiyat çok uçuk .en iyisi söylemeyim.

Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    1 hafta sonra 500 lot daha alacam. Bütün para burda .aklimdaki hedef fiyat çok uçuk .en iyisi söylemeyim.
    Arkadaşım sen hisse mi alıyorsun yoksa hissemi pazarlıyorsun belli değil

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şirketin döviz borcu var, 9 aylığa göre dolar düştüğüne göre kar yazacak..9 aylıkta 172 milyon ciro yapmış,yıllıkta 230 milyon civarı ciro yapması beklenir..Tuvalet kağıtları fiyatları malum, ordada işler iyi giderse zarar baya azalır..Bu yüksek enflasyon ortamında üretim değerlendiğine göre, güçlü bir ortağa tahsisli sermaye veya doğrudan hisse satışı gibi bir yöntemle kısa vadede şirket sırtındaki borç kamburundan kurtulursa,orta ve uzun vadede ise makineleri yenileyip ihracat artışı gibi hedefler koyarsa güzel olur..Yoksa 2019 yılında da bedelli yapıp sorunları öteleyerek nereye kadar gidebilir...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

5. 1500 lot daha 1.08 den aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Şirketin döviz borcu var, 9 aylığa göre dolar düştüğüne göre kar yazacak..9 aylıkta 172 milyon ciro yapmış,yıllıkta 230 milyon civarı ciro yapması beklenir..Tuvalet kağıtları fiyatları malum, ordada işler iyi giderse zarar baya azalır..Bu yüksek enflasyon ortamında üretim değerlendiğine göre, güçlü bir ortağa tahsisli sermaye veya doğrudan hisse satışı gibi bir yöntemle kısa vadede şirket sırtındaki borç kamburundan kurtulursa,orta ve uzun vadede ise makineleri yenileyip ihracat artışı gibi hedefler koyarsa güzel olur..Yoksa 2019 yılında da bedelli yapıp sorunları öteleyerek nereye kadar gidebilir...
    Bu kagit endekse ragmen yukselmemisse belliki yine bedelli sermaye artrimi var.bunu bilen spek nasil ceksin yukari kimse hangi haberler satacak.elinde patlamasindan korkmus oda belliki.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bu kagit endekse ragmen yukselmemisse belliki yine bedelli sermaye artrimi var.bunu bilen spek nasil ceksin yukari kimse hangi haberler satacak.elinde patlamasindan korkmus oda belliki.

Boyle kucuk kagitlar sonradan gider genelde.. bilanco iyi gelecek bence beklemedeyiz bakalimm

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Boyle kucuk kagitlar sonradan gider genelde.. bilanco iyi gelecek bence beklemedeyiz bakalimm

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben gecen 1.08 den aldim 1.09 yolladim oda zorla gitdi ogun.dahada bulasmadim.endeks bukadar yukseldi tik olmadi.bende duserse sert duser diye dahada almadim

Sayfa 155/198 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •