Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Anl 23,93
    Yarın çıkıyorum çok şans verdim
    Ben OKT alımlarına yavaş yavaş devam ediyorum. Ters-repo'da boşuna nemalandırmışım bir iki gün. Emir verdiğim gün FIL satıyordum nakit de ters-repoda nemalanıyordu. Alımın gerçekleşeceği gün FIL satsam yeterliymiş. Yarın o şekilde yapacağım bakalım

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ben OKT alımlarına yavaş yavaş devam ediyorum. Ters-repo'da boşuna nemalandırmışım bir iki gün. Emir verdiğim gün FIL satıyordum nakit de ters-repoda nemalanıyordu. Alımın gerçekleşeceği gün FIL satsam yeterliymiş. Yarın o şekilde yapacağım bakalım

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tek kalemde OKT ye geçmemenizin nedenini öğrenebilir miyiz hocam?

3. vadeli oranları yükseldikçe ppf oranları düştü, nolacak bu gidişat?

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bosa gectik desene ustad. Yada ben gectim diyemi dustuki
    Garanti bankasi nedir yaa arkadas! hic sevmiyorum

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Garanti bankasi nedir yaa arkadas! hic sevmiyorum
    Ustad bende sevmiyorum ama diger bankam ing bir turku mkk acamadi anca buradan alabiliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Tek kalemde OKT ye geçmemenizin nedenini öğrenebilir miyiz hocam?
    Bazen getiri düşük gelebiliyor OKT'de geçtiğimiz aylarda 0 ve - getirdiği iki gün oldu. Onlardan birine tek kalemde geçerek yakalanmamakti amacım. Bu haftada %20 getirdiği gün oldu mesela. Amacım %24 civarı getiren bir üründen %20''li bir orana geçerek bir gün daha bekleseydim keşke deme ihtimalini azaltmaktı.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bazen getiri düşük gelebiliyor OKT'de geçtiğimiz aylarda 0 ve - getirdiği iki gün oldu. Onlardan birine tek kalemde geçerek yakalanmamakti amacım. Bu haftada %20 getirdiği gün oldu mesela. Amacım %24 civarı getiren bir üründen %20''li bir orana geçerek bir gün daha bekleseydim keşke deme ihtimalini azaltmaktı.
    Ayda bir nadiren öyle olabiliyor evet haklısınız ama ilerleyen günlerde telafi edip öne geçiyor, son 5 yıllık tarihte çeşitli vadelerde ppf lerden yıllık bazda 2 puana yakın mk getirisi olmuş genelde

8. Bu nzora güvenemiyorum ya

Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •