Sayfa 668/946 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Kords en iyi hisselerden bir tanesi. Onu acik. Hissede ky yok. Son bir dokme yapip yoluna devam edecektir. Takipteyim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bosver onu, kozal iyi sen ona bak alenichev dostum..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sarı kafa bu ara çok sessiz
    Sarı kafanın bu ara çan çin çon larla başı dertte.

XU100 tarafinda ise 87 bin seviyelerinin cazip bir alim yeri oldugunu dusunuyorum.

89 bin kritik bir destek.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bosver onu, kozal iyi sen ona bak alenichev dostum..

KOZAL
    iyi hisse ama onu alacagima KOZAA yi alirim.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    USDTRY de yarin icin hedef 6.33 noktasi.

Tabi oncelikle 6.22-23 bandinin asilmasi gerekli.
    6.22 yi gecerse önü açılacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    XU100 tarafinda ise 87 bin seviyelerinin cazip bir alim yeri oldugunu dusunuyorum.

89 bin kritik bir destek.
    Tarihi destek 1500 ussel noktasi 87 bin. Son 20 yilda sadece 2009 kuresel krizinde kirmis. Altina inerse uzerine tekrar atmadan mal alinmaz ama inmez sanki.

Izlemeye aldigim hisseler

TTRAK Yeni zirve yapabilmesi icin yaklasik olarak %235 yukselmek zorunda. Bu ulkede tarimin bir sekilde gelismesi bekleniyor. Bu yuzden hisse fiyat olarak cazip. Bir miktar daha dusus payi olsa da riske edilebilir. Yine tarim sektorun icinde bulunan GUBRF ve TMSN fiyat olarak cok dusuk kaldilar.

TKNSA zor ama surpriz bir hisse olabilir. Fiyati cok dusuk ve yakin zamanda tekrar bir satis dedikodularinin cikacagini dusunuyorum. DOAS keza perisan oldu, butun kotu beklentiler alindi o hissede.

GENTS yine ozsarmeye, karliligi ve FK sina gore cazip buldugum bir hisse ancak 1.50 ye kadar dusme olasiligi da var. GLYHO yine zor ama potansiyeli olan bir hisse.

Cimento sektorunden iki sabanci hissesi olan AKCNS ile CIMSA degerlendirilebilir.

KOZAA, KRDMD ve HALKB ise XU30 dan uzun vadeli portfoy icin izlemeye alinabilir.

Asagida ki hisseler ise takip ettiklerim ama almak icin cok istekli olmadiklarim.

YUNSA bana cok soruldu ama hisseyi begenmiyorum. 3.20 ye dusme ihtimalini yuksek goruyorum. CEMTS cok sevdigim hisselerden biriydi ama hisse cok bozdu. GOODY yine perisan halde.

KATMR icin kararsizim. Bedelli sermaye artirimi yapti, bu hisse olaylar ciktiginda is yapiyor. MGROS ile NETAS cazip duruyorlar ama yillardir da cok uzuyorlar yatirimcilarini. PETKM, SAHOL, SASA dan kazanc anlaminda pek umutlu degilim.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Tarihi destek 1500 ussel noktasi 87 bin. Son 20 yilda sadece 2009 kuresel krizinde kirmis. Altina inerse uzerine tekrar atmadan mal alinmaz ama inmez sanki.
    Zaten destekte alim yapmak huyum degildir. 87 bin seviyesini izlerim ve tutarsa ne ala. Tutmaz ise maceraya gerek yok.

Sayfa 668/946 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •