Sayfa 669/946 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Tarihi destek 1500 ussel noktasi 87 bin. Son 20 yilda sadece 2009 kuresel krizinde kirmis. Altina inerse uzerine tekrar atmadan mal alinmaz ama inmez sanki.
    Ama hala hisseler bi papaz olayındaki kadar fiyatlamadı?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6.22 yi gecerse önü açılacak gibi
    Bu ay icinde ki hedefim 6.80 Ayhan Baskan.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Izlemeye aldigim hisseler

TTRAK Yeni zirve yapabilmesi icin yaklasik olarak %235 yukselmek zorunda. Bu ulkede tarimin bir sekilde gelismesi bekleniyor. Bu yuzden hisse fiyat olarak cazip. Bir miktar daha dusus payi olsa da riske edilebilir. Yine tarim sektorun icinde bulunan GUBRF ve TMSN fiyat olarak cok dusuk kaldilar.

TKNSA zor ama surpriz bir hisse olabilir. Fiyati cok dusuk ve yakin zamanda tekrar bir satis dedikodularinin cikacagini dusunuyorum. DOAS keza perisan oldu, butun kotu beklentiler alindi o hissede.

GENTS yine ozsarmeye, karliligi ve FK sina gore cazip buldugum bir hisse ancak 1.50 ye kadar dusme olasiligi da var. GLYHO yine zor ama potansiyeli olan bir hisse.

Cimento sektorunden iki sabanci hissesi olan AKCNS ile CIMSA degerlendirilebilir.

KOZAA, KRDMD ve HALKB ise XU30 dan uzun vadeli portfoy icin izlemeye alinabilir.

Asagida ki hisseler ise takip ettiklerim ama almak icin cok istekli olmadiklarim.

YUNSA bana cok soruldu ama hisseyi begenmiyorum. 3.20 ye dusme ihtimalini yuksek goruyorum. CEMTS cok sevdigim hisselerden biriydi ama hisse cok bozdu. GOODY yine perisan halde.

KATMR icin kararsizim. Bedelli sermaye artirimi yapti, bu hisse olaylar ciktiginda is yapiyor. MGROS ile NETAS cazip duruyorlar ama yillardir da cok uzuyorlar yatirimcilarini. PETKM, SAHOL, SASA dan kazanc anlaminda pek umutlu degilim.

Kağıt seçimim kriz döneminde

Sıfır borç

Hazır değerler gırtlak dolar

Yatırımı yok

Söğüt gölgesinde bekleyen firmalar

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ama hala hisseler bi papaz olayındaki kadar fiyatlamadı?
    Misal garan dagilmisti gecen sene 2009 ortalamasinin altina inmisti ama endeks inmedi. Hisse bazli dagitti.

Tabi ayni ortalama Vob icinde gecerli. Fakat faiz faktoruyle Vob yukarda kaldi. Endeks 87 kirarsa vobun 1500 ortalamayi takip etmek lazim. Agustosta ikiside ayni ortalamaya degdi ve kalkti. Tabi sonra faiz olayi vobu yukarda tuttu.

5. güzel daralmış

Youtube da simdi bir video izledim

Esenyurtta bir kadin

Hayran kaldim, mutlaka izleyin

Kadin bildigin yurek yemis ya

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Izlemeye aldigim hisseler

TTRAK Yeni zirve yapabilmesi icin yaklasik olarak %235 yukselmek zorunda. Bu ulkede tarimin bir sekilde gelismesi bekleniyor. Bu yuzden hisse fiyat olarak cazip. Bir miktar daha dusus payi olsa da riske edilebilir. Yine tarim sektorun icinde bulunan GUBRF ve TMSN fiyat olarak cok dusuk kaldilar.

TKNSA zor ama surpriz bir hisse olabilir. Fiyati cok dusuk ve yakin zamanda tekrar bir satis dedikodularinin cikacagini dusunuyorum. DOAS keza perisan oldu, butun kotu beklentiler alindi o hissede.

GENTS yine ozsarmeye, karliligi ve FK sina gore cazip buldugum bir hisse ancak 1.50 ye kadar dusme olasiligi da var. GLYHO yine zor ama potansiyeli olan bir hisse.

Cimento sektorunden iki sabanci hissesi olan AKCNS ile CIMSA degerlendirilebilir.

KOZAA, KRDMD ve HALKB ise XU30 dan uzun vadeli portfoy icin izlemeye alinabilir.

Asagida ki hisseler ise takip ettiklerim ama almak icin cok istekli olmadiklarim.

YUNSA bana cok soruldu ama hisseyi begenmiyorum. 3.20 ye dusme ihtimalini yuksek goruyorum. CEMTS cok sevdigim hisselerden biriydi ama hisse cok bozdu. GOODY yine perisan halde.

KATMR icin kararsizim. Bedelli sermaye artirimi yapti, bu hisse olaylar ciktiginda is yapiyor. MGROS ile NETAS cazip duruyorlar ama yillardir da cok uzuyorlar yatirimcilarini. PETKM, SAHOL, SASA dan kazanc anlaminda pek umutlu degilim.
    Ttrak kesinlikle tek favorim durumunda su an icin

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Youtube da simdi bir video izledim

Esenyurtta bir kadin

Hayran kaldim, mutlaka izleyin

Kadin bildigin yurek yemis ya
    Dun blombergteki adam bugün o kadın hergün isyan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 669/946 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •