Sayfa 263/466 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Çok yazdık ve söyledik bazen de tahmin yaptık kısmen başarılı oldu. Bir önceki yazımda da bahsettiğim gibi 3. çeyrek bilançosu bence hayati öneme sahip...

Bu yılın gidişatı bence burada gizli..Burada yazı yazan fikirlerini paylaşan kişiler bir elin parmakları kadar...Zaten görüş ve tutumları da belli...Artık fazla söze gerek yok...

Bilanço dönemi sonuna kadar hedeflerim doğrultusunda hisseme sahip çıkacağım. Elinde tutan ve yeni hisseye girecek kişileri olumlu veya olumsuz etkilememek için 3. çeyrek sonuçları açıklanana kadar sessizliğe bürünecek ve sadece izleyeceğim.

Benden herhangi bir görüş almak isteyen olursa özelden yazabilir...

Portföyüm : EREGL-KRDMD-HALKB-GARAN ve TIRE inşallah herkesin gönlünce olsun...

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

2. Sayin Entrika sizin pozitif düşünceleriniz beni oldukça motive etmiştir .Sizi saygıyla yazılarınızı okumusumdur ve okumayada devam edeceğim. Her şey gönlünüzce olsun inşallah.

Babacığım çok yazdın evet nerde başarılı oldunki 😉
    20 milyon üstü kar dediniz yaklaşık 22 milyon zarar geldi genelde ne deseniz tersi oluyor...
    Sen sessiz kalamassın defalarca söyledim...söyleme diye tamam dedin fakat gene pıttırdın biryerinden senin yapında var bu...😉
    Umut vermek pozitif olmak güzeldir aynen katılıyorum fakat bu mondi Türkiye’de böyleyim diyor işinize gelirse diyor,yetkililerinde birşey dediği yok ve böylelikle aynı oyun devam ediyor...
    Ama siz de Katolik nikahı diyorsunuz Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez Diyorsunuz,her şey çok güzel olacak diyorsunuz,diyorsunuz da diyorsunuz....
    Bu zamana kadar hiçbir şey çıkmadı hiçbir şey güzel olmadı bu nikahın da bir mantığı yok bu Şişman kadın da Şişman kadın değil Şişman oğlan bu herkese sallayı verdi gördüğünüz gibi....😉

Tabii ki şu an üçüncü çeyreği beklemekteyiz bakalım o zaman neler gösterecekler neler oda bir beklenti işte....

Benim tahminim 10 milyon 12 milyon arası 9 aylık net karı bakalım kim tutturacak herkes kendi beklentisini tahminini yapabilir....😉😊

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Çok yazdık ve söyledik bazen de tahmin yaptık kısmen başarılı oldu. Bir önceki yazımda da bahsettiğim gibi 3. çeyrek bilançosu bence hayati öneme sahip...

Bu yılın gidişatı bence burada gizli..Burada yazı yazan fikirlerini paylaşan kişiler bir elin parmakları kadar...Zaten görüş ve tutumları da belli...Artık fazla söze gerek yok...

Bilanço dönemi sonuna kadar hedeflerim doğrultusunda hisseme sahip çıkacağım. Elinde tutan ve yeni hisseye girecek kişileri olumlu veya olumsuz etkilememek için 3. çeyrek sonuçları açıklanana kadar sessizliğe bürünecek ve sadece izleyeceğim.

Benden herhangi bir görüş almak isteyen olursa özelden yazabilir...

Portföyüm : EREGL-KRDMD-HALKB-GARAN ve TIRE inşallah herkesin gönlünce olsun...

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''
    Hiç kimseye git kal diyemeyiz fakat bence bu kararınızı tekrar gözden geçirin.
    Gidince yükselecek diyorsanız yanılırsınız. totem yapmayın. Belki blanço erken gelir sizde erken dönersiniz.

ytd. diye yazmadım.

5. 13 yıldır temettü yok seneye olurmu ? yanıtını herkes biliyor bence....Benim yaptığım 1.40 a yaklaştıkça kademeli al.1.97 ye yaklaştıkça kademeli sat....bunun dışında bir şey olurmu? onunda cevabı ilk soruda gizli.yani herkesin bildiği ....y.t.d.

6. Bence burda fiat vererek bende dahil spekin ekmeğine bal sürüyoruz. O yüzden lütfen hamlelerimizi gizli tutalimki sihir bozulmasın spek nerden ortalama ile satacagimizi biliyor cok sukur.Herkes bir fiat belirlesin ve ora gelirse satsın yoksa bu ******** spek inim inim inletecek hepimizi

Karanlık odadan kapanışta 1,61 almış kaldırmış kademeyi kurnaz tilkiler....😉

Asla ytd.... !!!!

Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sayin Entrika sizin pozitif düşünceleriniz beni oldukça motive etmiştir .Sizi saygıyla yazılarınızı okumusumdur ve okumayada devam edeceğim. Her şey gönlünüzce olsun inşallah.
    Tüh be o da gitti, tiyo falan veriyodu moral oluyordu bana, moku yedik, kaldık spekle başa baş, si..mi , yoksa silkelermi belli değil. Herkes kollasın ..ü

Sayfa 263/466 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •